Dlaczego warto zainwestować w parking rowerowy?

Dlaczego warto zainwestować w parking rowerowy?
dorozgryzienia
Forma i zdrowie
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jeśli jesteś przedsiębiorcą i w dużej aglomeracji miejskiej posiadasz pomieszczenia biurowe, gdzie pracuje duża ilość pracowników lub też jesteś prezydentem większego miasta to zastanów się nad kwestią zorganizowania takiego miejsca, które będzie miało przeznaczenie jako parking dla rowerów. Pojazd ten jest coraz chętniej wybieranym środkiem do przemieszczania się. Z jednej strony jest to z korzyścią dla zdrowia, a bardzo wiele osób ceni sobie tego rodzaju aktywność fizyczną, a z drugiej praktyczne rozwiązanie. W dużych miastach i w mniejszych zresztą też, często do pracy i z pracy dojedziemy nim szybciej niż samochodem, ponieważ nie musimy stać w korkach na zatłoczonych ulicach tylko mamy możliwość wyboru innej trasy. Dlatego wielu ludzi dojeżdża do swojej pracy korzystając z roweru.

Gdzie zostawić rower, aby zabezpieczyć go przed kradzieżą?

Bardzo dobrym rozwiązaniem jest stworzenie miejsca parkingowego dla tych jednośladów, czy to w pobliżu swojego przedsiębiorstwa, czy też w rejonie urzędu. Dokonać tego można budując modułowy parking rowerowy. Jego stworzenie nie wymaga szeregu zezwoleń, formalności ani podłączeń. Możesz zaadaptować jedno miejsce parkingowe w biurowcu przeznaczone dla samochodu i zrobić w tym miejscu parking rowerowy który pomieści 12 jednośladów. Na 16-stu miejscach parkingowych stworzysz miejsce dla 192 rowerów. Może warto pomyśleć o tym rozwiązaniu i zamiast rozbudowywać parking samochodowy, stworzyć tam przestrzeń dla innego typu urządzeń służących do przemieszczania się. Więcej szczegółowych informacji uzyskasz odwiedzając stronę internetową https://bike2box.com.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Duże okno, duży problem?
Duże okno, duży problem?
Domy budowane dzisiaj przeważnie posiadają wielkie okna. Architekci projektują je z myślą o tym, by do mieszkania wpadało jak najwięcej […]
Ostatnie wpisy