Dieta pudełkowa – dla kogo i za ile?

Dieta pudełkowa – dla kogo i za ile?
dorozgryzienia
Forma i zdrowie
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Dieta ma ogromny wpływ na zdrowie i samopoczucie człowieka, a także na wygląd cery czy włosów. Dlatego coraz więcej osób większą uwagę przykłada do tego, żeby żywić się zdrowiej, jeść regularnie oraz unikać niezdrowych, fastfoodowych dań. Niestety, praca czy inne obowiązki nie idą w parze ze zdrowym i regularnym odżywianiem się. Dla takich osób została wymyślona oferta diety pudełkowej. Czym ona jest? Na czym polega ta idea? Jaki jest koszt diety pudełkowej?

Jak działa dieta pudełkowa?

Dieta pudełkowa polega na zamówieniu od konkretnej firmy dostaw posiłków na cały dzień. Firma cateringowa zajmująca się dostarczaniem diety pudełkowej codziennie rano dostarcza zestaw dań na cały dzień. Jest to wygodny sposób, ponieważ każdy posiłek jest zapakowany w pudełko i można zabrać je ze sobą na przykład do szkoły albo do pracy. Ponadto ciekawą opcją są cateringi dietetyczne, czyli wybranie odpowiedniego rodzaju diety oraz jej kaloryczności. Osoby odchudzające się mogą zatem w prosty i przejrzysty sposób kontrolować ile kalorii zostało zjedzone.

Koszt diety pudełkowej

Cena diety pudełkowej zależą między innymi od jej kaloryczności. Im mniej kaloryczna dieta, tym tańsza. Za tydzień dowozów z posiłkami na cały dzień płaci się w przybliżeniu 400 zł za tydzień. Jeśli jednak dokona się zamówienia na cały miesiąc albo nawet na cały kwartał, to wtedy cena zmniejsza się. Dlatego warto najpierw zamówić na jeden tydzień, a następnie zrobić większe zamówienie.

Ciekawą ofertę proponuje np. Pure and Fresh –catering dietetyczny Gdynia (oraz Gdańsk, Sopot, Warszawa).

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Pościel – elegancki dodatek do sypialni
Pościel – elegancki dodatek do sypialni
 Aranżując sypialnię, warto zwrócić uwagę nie tylko na wybrane meble, oświetlenie, ale również na tekstylia, w tym pościel. Stanowi ona […]
Ostatnie wpisy