Uśmiech jak z Hollywood, czyli o podstawowych zabiegach upiększających zęby

Uśmiech jak z Hollywood, czyli o podstawowych zabiegach upiększających zęby
dorozgryzienia
Forma i zdrowie
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Usuwanie kamienia i wybielanie zębów

Do podstawowych zabiegów upiększających zęby zaliczyć należy skaling oraz piaskowanie. Zarówno jedna, jak i druga metoda pozwala pozbyć się nagromadzonego kamienia nazębnego. Jego usunięcie pozwala wzmocnić dziąsła i zlikwidować występujące stany zapalne. W nowoczesnych gabinetach dentystycznych do usuwania twardej płytki nazębnej wykorzystuje się ultradźwięki oraz drobnoziarnisty piasek stomatologiczny. Zabiegi są skuteczne i bezbolesne. Aby zęby wyglądały pięknie, warto pomyśleć również o ich wybieleniu za pomocą specjalnych substancji aktywujących się pod wpływem działania lampy ultrafioletowej. Jeżeli kogoś interesuje skuteczne i szybkie wybielanie zębów Wrocław jest miejscowością, w której znajdują się gabinety wykonujące nowoczesne zabiegi.

Licówki i implanty

Przeprowadzanie zabiegów wybielających ma sens tylko w przypadku, gdy zęby są równe i pozbawione ubytków. Najprostszym sposobem na korektę kształtu zębów jest nałożenie licówek. Są to ceramiczne nakładki, które charakteryzują się znakomitą trwałością i naturalnym wyglądem. Nałożenie licówek wymaga 2-3 wizyt w gabinecie stomatologicznym. W celu ich stworzenia niezbędne jest delikatne oszlifowanie zębów, a następnie pobranie wycisku protetycznego, na podstawie którego będą wykonywane nakładki o wybranym kolorze i odcieniu. Do zabiegów upiększających zęby zaliczyć należy także implantację. Polega ona na wszczepianiu w kość tytanowego korzenia, do którego mocowana jest ceramiczna korona. Zabieg ten pozwala pozbyć się ubytków i uzyskać piękny, biały i naturalny uśmiech. Jeżeli ktoś chciałby wstawić sobie implant zęba Wrocław jest miastem, w którym wykonuje się takie zabiegi w sposób profesjonalny i całkowicie bezbolesny.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Piękne podarunki ze szkła, które można wręczyć swoim bliskim i znajomym
Piękne podarunki ze szkła, które można wręczyć swoim bliskim i znajomym
Szklane serca z grawerem to idealny prezent, który niezwykle łatwo jest spersonalizować. Są one niezwykle wyjątkowe i subtelne, zarazem w […]
Ostatnie wpisy