Termofor – zalety terapii ciepłem

Termofor – zalety terapii ciepłem
dorozgryzienia
Forma i zdrowie
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Ciepło działa zbawiennie na nasz organizm. Przyspiesza redukcję związków toksycznych podczas zapalenia oraz przyczynia się do wzrostu aktywności metabolicznej tkanek. Poza tym w dużym stopniu minimalizuje ból i napięcia mięśni. Korzyści płynących z oddziaływania ciepła na nasz organizm jest więcej. Warto się więc temu bliżej przyjrzeć.

Skuteczna pomoc w różnych dolegliwościach

Coraz większą popularnością zaczyna się cieszyć termofor z pestek wiśni. Szczególne zainteresowanie wzbudza u kobiet w ciąży oraz wśród mam, które zmagają się z różnego rodzaju dolegliwościami brzusznymi. Produktu tego używa się w formie rozgrzewającej oraz schładzającego. Termofor z pestek wiśni stanowi bezpieczniejszą wersję tradycyjnego produktu, do którego wlewa się wrzątek. Trzeba przyznać, że przygotowanie go zawsze wiąże się z ryzykiem poparzenia. Natomiast produkt z pestek wiśni powstaje z bawełny organicznej, a jego wnętrze jest wypełnione wysuszonymi i oczyszczonymi pestkami z tego owocu. Można go zatem stosować u małych dzieci, a nawet u niemowląt. Takie urządzenie może zarówno chłodzić jak i rozgrzewać różne miejsca na ciele. Kobiety w ciąży zazwyczaj zmagają się z wieloma dolegliwościami, które mogą powodować obniżenie jakości życia. Chodzi o bóle kręgosłupa czy obrzęki nóg. Produkt z pestek wiśni stosunkowo szybko łagodzi ból.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak zaopatrzyć się w solidny system alarmowy, w domu i zakładzie pracy?
Jak zaopatrzyć się w solidny system alarmowy, w domu i zakładzie pracy?
Systemy alarmowe są jednymi z najskuteczniejszych sposobów na zniechęcenie potencjalnych włamywaczy. Mając taki system w swojej posiadłości lub firmie możemy […]
Ostatnie wpisy