Jakie produkty pomogą wybielić zęby?

Jakie produkty pomogą wybielić zęby?
dorozgryzienia
Forma i zdrowie
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Któż z nas nie marzy o pięknym uśmiechu godnym gwiazdy filmowej z pierwszych stron kolorowych czasopism? Idealnie równe i śnieżnobiałe zęby to jedna z najlepszych ozdób. To również sposób na pozbycie się kompleksów, możliwość śmiania się bez poczucia skrępowania oraz gwarancja tego, że pomalowane wyrazistą szminką usta zaprezentują się wspaniale. Niestety, nie każdy może cieszyć się naturalnie białymi zębami. Na dodatek częste picie herbaty, kawy i czerwonego wina także sprawia, że ulegają one przyciemnieniu. Jak temu zaradzić? Znakomitym rozwiązaniem będzie sięgnięcie po produkty do wybielania zębów.

Piękne uzębienie na wyciągnięcie ręki

Rynek oferuje obecnie tak wiele możliwości, że każdy z pewnością znajdzie taką, która najbardziej przypadnie mu do gustu. Doskonałą opcją jest pasta do wybielenia zębów, która pozwala przekształcić codzienne dbanie o higienę jamy ustnej w zabieg mający na celu poprawę walorów estetycznych uzębienia. Tego rodzaju kosmetyki najczęściej bazują na składnikach, takich jak węgiel czy nadtlenek karbamidu i są w stanie zagwarantować naprawdę zauważalne rezultaty.

Ciekawą formą rozjaśniania szkliwa są również specjalne paski wybielające pokryte cienką warstwą żelu. Należy przyłożyć je do zębów aby umożliwić preparatowi działanie. Na podobnej zasadzie funkcjonują nakładki wybielające na zęby, których kształt klient formuje samodzielnie tak, aby uzyskać jak najlepsze dopasowanie. Powyższe przykłady udowadniają, że skutecznie wybielić zęby można w domowym zaciszu, bez ingerencji stomatologa. Dobrze jednak skonsultować z nim swoje plany.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Fujifilm – aparaty i akcesoria z najwyższej półki
Fujifilm – aparaty i akcesoria z najwyższej półki
Sprzęt fotograficzny marki Fujifilm – najlepsza jakość i nowoczesność Aparaty Fujifilm cieszą się zainteresowaniem od wielu lat. Jest to linia […]
Ostatnie wpisy