Spinner fidget – co to za gadżet?

Spinner fidget – co to za gadżet?
dorozgryzienia
Wypoczynek i hobby
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Na rynku pojawiają się coraz to nowsze gadżety. Obecna moda zmienia się bardzo szybko, a dawne przedmioty są zastępowane innymi. Liczne zabawki potrafią dostarczyć nam, zarówno dobrej rozrywki, jak i poprawiać naszą zręczność. Warto zatem zapoznać się jedną z nich, która aktualnie podbija Internet.

Z fizyką w tle

Niegdyś popularnymi zabawkami były m.in. jojo czy tzw. bączki. Posiadanie ich i umiejętne posługiwanie się nimi stanowiło swego rodzaju atut dla młodych ludzi. Dzisiaj jednak tego typu gadżety zostały już niemal całkowicie wyparte przez nowe, które pojawiły się niedawno na rynku. Jednym z najpopularniejszych w ostatnim czasie jest właśnie spinner fidget. To niewielki przedmiot posiadający, w podstawowej wersji, trzy zaokrąglone skrzydła, na których znajdują się okręgi. Stanowią one swego rodzaju odważniki, pozwalające na prawidłowe działanie. Zabawa polega na wprawieniu spinnera w ruch obrotowy. W ten sposób może się on kręcić nawet do kilku minut. Niemniej jednak w tym przypadku decydujące znaczenie będzie miała właściwa konstrukcja zabawki i prawa fizyki. Jeśli jest ona odpowiednio wyważona, wówczas mamy szansę na osiągnięcie spektakularnych rezultatów.

Poza tym, tego typu przedmiotu można również używać do wykonywania licznych sztuczek. Warto zatem zainteresować się tym gadżetem, ponieważ nauka jego obsługi, może być świetną zabawą. Nabywając niezbędnych umiejętności, w dość dużym stopniu będziemy również doskonalić nasze zdolności manualne. Zatem w ten prosty i przyjemny sposób miło spędzimy czas i rozwiniemy naszą zręczność.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Rodzaje złącz kablowych – różnice
Rodzaje złącz kablowych – różnice
Złącza kablowe w instalacjach elektrycznych są punktem łączącym sieć elektroenergetyczną, należącą do dostawcy energii, z instalacją odbiorczą budynku. Poza rozdziałem […]
Ostatnie wpisy