Snowboard dla początkujących – jak podjąć naukę i co trzeba kupić?

Snowboard dla początkujących – jak podjąć naukę i co trzeba kupić?
dorozgryzienia
Wypoczynek i hobby
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Jeżdżąc na nartach, zawsze jesteśmy ustawieni przodem do jazdy. Gdy mamy zjeżdżać na desce, to już tylko głowa skierowana jest w stronę zjazdu, a ciało ustawiamy bokiem. Wydaje nam się, że taki sposób jest dużo bardziej skomplikowany. Do tego jeszcze nie mamy kijków, by się podeprzeć. Czy strach przed postawieniem nóg na desce jest słuszny? Wielu uważa, iż jazda na nartach jest o wiele bardziej skomplikowana niż na desce.

Zimowa frajda

Gdy napada odpowiednia ilość śniegu, mamy ochotę na pobyt na świeżym powietrzu. Od razu wyciągamy sanki, narty, łyżwy. Coraz więcej osób ma ochotę sprawdzić, jak się jeździ na desce. To bardzo lubiana dyscyplina sportu przez wielu, którzy tylko odważyli się spróbować. Ważne jest przygotowanie się do jazdy, poznać sposoby prawidłowego stania na desce i operowania nią. Pomoże nam w tym dobry trener. Dzięki temu unikniemy błędów na stoku i będziemy czuć się bezpieczni. Stawiając na snowboard sklep, wybierzmy taki, w którym będziemy mogli przed zakupem wypróbować cały sprzęt. Unikniemy wtedy błędnego wyboru.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Woda w firmie – jak o to zadbać?
Woda w firmie – jak o to zadbać?
Zgodnie z obowiązującymi przepisami każdy przedsiębiorca ma obowiązek zapewnić swym pracownikom dostęp do wody pitnej. Niektórzy właściciele firm decydują się […]
Ostatnie wpisy