Montaż baterii wannowej

Montaż baterii wannowej
dorozgryzienia
Dom
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Jednym z podstawowych elementów wyposażenia łazienki jest wanna. Wymaga ona zawsze zamontowania baterii, która służy do sterowania strumieniem wypływającej wody oraz jej temperaturą. Istotną rolą tego urządzenia jest również wzbogacanie walorów wizualnych wnętrza. Wiele funkcjonalnych i atrakcyjnych pod względem designu baterii znajdziemy m.in. na https://termicotychy.pl/baterie-wannowe.

Krótka instrukcja krok po kroku

Najbardziej popularnym rodzajem baterii wannowej jest model ścienny. Jego montaż przebiega stosunkowo szybko i sprawnie – wystarczy bowiem dysponować kilkoma niezbędnymi narzędziami, do których zaliczamy poziomicę, miarkę, klucz z nakładką oraz śrubokręt. Pierwszy etap polega na precyzyjnym wkręceniu łączników mimośrodowych w miejscach usuniętych uprzednio korków zabezpieczających instalację. Następnie należy nałożyć baterię na łączniki, tak aby była idealnie dopasowana do ich rozstawu i wisiała poziomo. Krokiem zwieńczającym cały proces jest ostateczne zamocowanie elementu z użyciem wspomnianego klucza.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Designerskie krzesła dopasowane do stylu pomieszczenia
Designerskie krzesła dopasowane do stylu pomieszczenia
W domu, mieszkaniu, barze, hotelu czy innym miejscu liczy się wyposażenie wnętrza. Na coś takiego warto sobie pozwolić za każdym […]
Ostatnie wpisy