Jak sprawić, aby dom stał się bardziej przytulny?

Jak sprawić, aby dom stał się bardziej przytulny?
dorozgryzienia
Dom
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Na przytulność domu wpływa nie tylko panująca w nim atmosfera, ale także wyposażenie. Podstawę stanowią jednak dodatki. Jak zatem z ich udziałem sprawić, by dom stał się miejscem, w którym spędza się miło czas? Warto stawiać na naturalne dodatki, których jakość jest bardzo dobra, ale jednocześnie są przyjemne w dotyku i świetnie się prezentują. Takim przykładem są zasłony z lnu, do nabycia choćby ze strony https://illetto.com/zaslony-lniane, które odmienią wnętrze każdego salonu czy sypialni. Za ich sprawą naturalne światło, docierające wraz z promieniami słońca, staje się miękkie i subtelne, a dzięki temu- cały dom staje się przytulnym miejscem. Naturalna tkanina powoduje, że wnętrze nabiera szczególnego charakteru, ale zasłona nie dominuje w wystroju. Len jest przewiewny i doskonale przepuszcza powietrze. Jednocześnie skutecznie chroni przed negatywnym wpływem promieniowania UV, co wpływa na jego aspekt funkcjonalny.

Estetycznie, praktycznie i naturalnie

Przytulności dodają również miękkie i ciepłe materiały, zwłaszcza w postaci poduszek, narzut i kołder. Jeśli pragniemy ocieplić wnętrze, wystarczy dodać poduszki w odpowiednim kolorze i wzorze, a z pewnością spełnią swoją rolę. Podobną funkcję pełnią dywany, dzięki którym po wyjściu z łóżka, możemy zanurzyć się w otulającym stopę materiale i cieszyć się bosym przejściem po podłodze. Jak widać, przytulny dom to kilka prostych trików aranżacyjnych, które nie wymagają dużych nakładów finansowych ani wiedzy wnętrzarskiej. Wystarczy postawić na naturalne tkaniny.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Magazyn – Wynajem czy kupno? Wybierz mądrze
Magazyn – Wynajem czy kupno? Wybierz mądrze
Jeśli prowadzisz sklep internetowy, który się rozwija, to z czasem będziesz potrzebować więcej miejsca do magazynowania towarów. Decyzja o tym, […]
Ostatnie wpisy