Co zamontować w oknach zamiast firan?

Co zamontować w oknach zamiast firan?
dorozgryzienia
Dom
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Firany i zasłony to najczęściej stosowane elementy wystroju okien. Często nie przywiązujemy do nich zbyt dużej wagi, chociaż potrafią zupełnie odmienić wnętrze. Coraz częściej klienci rezygnuje z ich stosowania, wybierając alternatywne rozwiązania dostępne na rynku. Jeśli należysz do osób, które chcą odmienić swoje wnętrza, zamień firany na nowoczesne rolety, plisy lub żaluzje. 

Łatwe w montażu i proste w obsłudze

Plisy to dostępny od niedawna produkt, który zachwyca swoją funkcjonalnością i wygodą użytkowania. Wykonane z pojedynczego materiału, przy składaniu tworzą oryginalną harmonijkę. Możliwość zwijania plisy od dołu i od góry pozwala odsłonić okno w wybranej przez nas części. Prowadnice zapewniają całkowite zaciemnienie, dzięki czemu promienie słoneczne nie wpadają do pomieszczeń przez powstałe szczeliny. Dodatkowo, plisy sprawiają wrażenie lekkich i delikatnych. Solidnie wykonane plisy gotowe, na wymiar oraz do okien dachowych znajdziemy na https://rolety24.net/plisy.

Wszechstronne rozwiązania

Rolety to doskonała alternatywa dla firan. Ilość modeli, wzorów i kolorów dostępnych na rynku pozwala wybrać interesujący nas produkt. Pasują praktycznie do wszystkich pomieszczeń: łazienek, salonów, kuchni czy sypialni. Rolety warto kupować w sprawdzonych sklepach takich jak https://rolety24.net/. Rolety mini sprawdzą się w małych pomieszczeniach, modele Dzień i Noc umożliwią dobranie odpowiedniej ilości światła, a standardowe zaciemnią pokój lub osłonią przed wzrokiem przechodniów.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Od czego zależy wybór materaca
Od czego zależy wybór materaca
Materac to najważniejsza część łóżka, ponieważ to od jego jakości i rodzaju zależy komfortowy i zdrowy sen. Warto zainwestować w […]
Ostatnie wpisy