Co wpływa na sukces imprezy firmowej?

Co wpływa na sukces imprezy firmowej?
dorozgryzienia
Biznes i finanse
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Udana impreza firmowa jest jednym z kluczowych czynników wpływających na proces szybkiej integracji pracowników danej firmy, ponieważ w znaczący sposób definiuje relacje między nimi. Liczne badania dowodzą, że im lepsze jest tego typu wydarzenie, tym skuteczniej oddziałuje na efektywność pracy poszczególnych członków załogi i motywuje ich do podejmowania wyzwań na płaszczyźnie zawodowej. Warto podkreślić, że imprezy firmowe są uznawane za istotny element wielu szkoleń team building.

Gry integracyjne, eventy czy wyjazdy w plener – wybór należy do was

W organizacjach korporacyjnych królują obecnie różne trendy w zakresie firmowych imprez integracyjnych – począwszy od klasycznych eventów, przez spotkania okolicznościowe (np. z okazji świąt), a skończywszy na spontanicznych wyjazdach w góry, na tor kartingowy czy basen (zajęcia outdoorowe). Zdecydowanie największą popularnością cieszą się te ostatnie, bo ich kluczowym elementem jest aktywność ruchowa albo umysłowa, pozwalająca na sprawdzenie swoich umiejętności w warunkach wymagających wyjścia z tzw. strefy komfortu.

Tego typu wydarzenia nie tylko umożliwiają miłe spędzenie czasu, ale również zacieśniają więzi w zespole, ułatwiają rozwiązywanie wszelkich konfliktów czy poprawiają komunikację. O sukcesie wyjazdu decydują pomysłowe i nie nudzące się gry scenariuszowe, intensywne szkolenia odbywające się w przerwach między kolejnymi aktywnościami, a ponadto atrakcje wieczorne, czyli np. tańce. Niezwykle istotnym warunkiem udanej imprezy firmowej jest też oferta cateringowa, która powinna być bogata, dobrze przemyślana i dopasowana do gustu uczestników.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak ubrać dziewczynkę na zimę?
Jak ubrać dziewczynkę na zimę?
Ubieranie się na zimę może być trudne, ponieważ trzeba znaleźć odpowiednią kombinację ubrań. Istnieje kilka sposobów na ubranie dziewczynki na […]
Ostatnie wpisy