Buty na zabawę sylwestrową i spacer powrotny

Buty na zabawę sylwestrową i spacer powrotny
dorozgryzienia
Wypoczynek i hobby
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wybierając się na całonocną imprezę, zawsze mamy wątpliwości, jakie buty ubrać. Mają być ładne czy wygodne? Czasami udaje nam się połączyć te dwie cechy w jednej parze. Sporo osób bierze też dwie pary butów, aby zmienić tę ładniejszą na wygodną, gdy nogi zaczną boleć. Warto jednak przygotować się zawczasu na imprezę sylwestrową, ponieważ nie zawsze warunki pozwolą na wyjście z domu w samych szpilkach. O wiele lepiej sprawdzą się wysokie buty zakrywające stopy i łydki. Choćby zestawienie eleganckiej sukienki z szarymi kozakami na stabilnym obcasie jest dobrym pomysłem. W takiej kreacji wygodnie nam się będzie szło na imprezę lub z niej wracało spacerem. Takie buty są niezwykle modne, ale też po prostu ciepłe i wygodne.

Impreza na sali

Może się jednak okazać, że na sali, na której ma się odbyć impreza sylwestrowa, jest wystarczająco ciepło. Wtedy warto mieć ze sobą drugą parę butów, która będzie pasować do kreacji. Przebrane buty można zostawić w szatni razem z kurtką. Nie warto się męczyć całą noc w ciepłych kozakach, skoro możemy założyć efektowne szpilki. Z dużą popularnością spotka się wybór szpilek niebieskich. Ten kolor pasuje do wielu innych barw, więc możemy go łatwo dopasować do sukienki, którą mamy w szafie, a która nadaje się do wyjścia na imprezę sylwestrową. Czółenka na obcasie będą świetnym wyborem, gdy chcemy, aby nasza sylwetka wyglądała lekko. Są też bardzo wygodne i nie zrobi nam się w nich zbyt ciepło, nawet podczas tańczenia na parkiecie przez wiele godzin. Nie warto jednak ubierać ich na drogę do miejsca imprezy. Będzie nam za zimno lub też zabrudzimy buty przez zimową pluchę.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Czy trudno jest znaleźć pracę poza granicami Polski?
Czy trudno jest znaleźć pracę poza granicami Polski?
Tak, trudno jest znaleźć pracę poza Polską. Faktem jest, że wielu emigrantom nie udaje się znaleźć pracy w innych krajach, […]
Ostatnie wpisy