Zaręczyny jak z bajki – jak je zorganizować?

Zaręczyny jak z bajki – jak je zorganizować?
dorozgryzienia
Styl życia
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Zaręczyny to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Dla kobiety to również chwila, na którą czeka się z utęsknieniem i marzy od dziecka. Aby zaręczyny były jak z bajki, nie mogą odbyć się bez idealnie dobranego pierścionka.

Jak zorganizować idealne zaręczyny? 

Dla większości kobiet idealne zaręczyny muszą być romantyczne i wyjątkowe zorganizowane z myślą o tej jedynej. Trzeba wybrać odpowiednie miejsce i czas, bardzo romantyczny jest chociażby zachód słońca na plaży czy stoku górskim, lub w pięknym ogrodzie. Same oświadczyny może poprzedzać kolacja przy świecach. Zakochanych nie powinno nic rozpraszać – to oni mają być w tym momencie najważniejsi. Odpowiednią okazją do ceremonii proszenia o rękę mogą być ostatnie promienie słońca tuż przed zachodem. Obowiązkowo musi on uklęknąć na jedno kolano i trzymać partnerkę za rękę. Wtedy możemy być pewni, że ukochana nie odmówi. Po magicznym tak nowo upieczeni narzeczeni powinni wypić szampana i rozkoszować się swoją obecnością.

Pierścionek

Najważniejszy elementem oświadczyn jest oczywiście pierścionek zaręczynowy. Powinien być on unikatowy i mieć w sobie coś szczególnego, co kojarzy nam się z kobietą, która będzie go nosić. Może to być diament w jej ulubionym kolorze, żółte, białe, różowe lub kolorowe złoto – w zależności od tego, jakie lubi i nosi wybranka. Dodatkowo istnieje możliwość wygrawerowania na obrączce wybranego słowa lub wzoru. Idealny pierścionek można znaleźć w sklepie, który znajdziemy na stronie https://www.geselle.pl. Poza dużym wyborem gotowych już pierścionków sklep oferuje również możliwość stworzenia własnego pierścionka zaręczynowego.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Powody dla których warto zainwestować w coaching
Powody dla których warto zainwestować w coaching
Pogubienie się, brak motywacji oraz pomysłów na dalszy rozwój kariery, czy też firmy to problem wielu nowoczesnych ludzi. Ciężko jest […]
Ostatnie wpisy