Wykładziny flokowane – dlaczego warto w nie zainwestować?

Wykładziny flokowane – dlaczego warto w nie zainwestować?
dorozgryzienia
Styl życia
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

W ostatnim czasie dużą popularnością cieszą się wykładziny flokowane, produkowane w procesie wklejania runa przy zastosowaniu mocnego pola elektrycznego. Doskonałe łączą w sobie zalety zwykłych wykładzin elastycznych z wygodą oraz ciepłem dywanów. Ze względu na swoje cenne właściwości użytkowe stanowią idealny wybór do przestrzeni biurowych, budynków użyteczności publicznej i domów prywatnych. Godne polecenia są w szczególności egzemplarze oferowane przez firmę, którą znajdziemy pod adresem https://www.aximo.pl/wykladziny-obiektowe/wykladziny-flotex.

Nawierzchnia niemal doskonała

Omawiane wykładziny posiadają w swojej strukturze wyjątkowo miękką warstwę spodnią i krótkie włókna nylonowe o gęstości nawet do 6,6 na metr kwadratowy. Dzięki temu znakomicie absorbują wszelkie dźwięki o charakterze uderzeniowym. Dają przy tym użytkownikom poczucie maksymalnego komfortu, gdyż są bardzo przyjemne w dotyku dla stóp (przypominają pod tym względem leśny mech). Ich ustawione pionowo włosie w znacznym stopniu ułatwia eliminowanie nagromadzonych zanieczyszczeń i roztoczy, a także zapobiega unoszeniu się alergenów i szkodliwych dla zdrowia pyłków w trakcie chodzenia po powierzchni. Na uwagę zasługuje ponadto wodoodporność, wynikająca bezpośrednio z występowania winylowego spodu, który stanowi bardzo skuteczną barierę dla wilgoci. Oto pozostałe istotne zalety nowoczesnych wykładzin flokowanych:

– wysoki poziom antypoślizgowości i świetna przyczepność do podłoża,

– duża wytrzymałość na rozdarcie i spore obciążenia punktowe (co przekłada się na długą eksploatację),

– estetyczny wygląd wzbogacający aranżację danego pomieszczenia.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Gdzie oddać auto do skupu w Wielkopolsce?
Gdzie oddać auto do skupu w Wielkopolsce?
Zdarzają się w naszym życiu sytuacje, kiedy nasze auto nie nadaje się do jazdy. W takiej sytuacji możemy je sprzedać, […]
Ostatnie wpisy