Woda w firmie – jak o to zadbać?

Woda w firmie – jak o to zadbać?
dorozgryzienia
Biznes i finanse
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Zgodnie z obowiązującymi przepisami każdy przedsiębiorca ma obowiązek zapewnić swym pracownikom dostęp do wody pitnej. Niektórzy właściciele firm decydują się na kupowanie wody butelkowanej. Zdecydowanie tańszym i bardziej komfortowym rozwiązaniem jest montaż nowoczesnego dystrybutora do wody.

Nowoczesne bezbutlowe dystrybutory

Nowoczesne dystrybutory, takie jak te oferowane przez firmę https://www.aqua-logic.pl/, to bezbutlowe urządzenia podłączane do systemu wodociągowego. Dzięki zastosowaniu specjalnych filtrów woda jest uzdatniana i oczyszczana z chloru oraz innych zanieczyszczeń. To sprawia, że do odbiorcy trafia krystalicznie czysty płyn o neutralnym smaku i zapachu, który doskonale nadaje się do bezpośredniego spożycia, a także zaparzania kawy lub herbaty.

Funkcjonalność i estetyczny wygląd

Bezbutlowe dystrybutory do wody zapewniają bezpośredni dostęp do zimnej lub gorącej wody. Dzięki temu pracownik może szybko się ochłodzić lub przygotować gorący napój lub posiłek. Nowoczesne urządzenia wyróżniają się estetycznym wyglądem i niewielkimi gabarytami. Zaawansowana technicznie konstrukcja jest energooszczędna i niezawodna. Doskonale sprawdza się w biurach, placówkach medycznych, fabrykach, czy też hotelach.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak wybrać odpowiedni stół do salonu?
Jak wybrać odpowiedni stół do salonu?
Salon to ważne miejsce w każdym domu – jest to centrum życia domowników oraz pomieszczenie, w którym przyjmujemy gości. Ważne, […]
Ostatnie wpisy