W jaki sposób przygotować się do oddania pierwszego skoku ze spadochronem?

W jaki sposób przygotować się do oddania pierwszego skoku ze spadochronem?
dorozgryzienia
Wypoczynek i hobby
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Skok ze spadochronem jest marzeniem wielu osób. Dostarcza niesamowitych przeżyć oraz podnosi poziom adrenaliny. Zanim jednak zdecydujemy się na taki wyczyn i oddamy swój pierwszy w życiu skok, trzeba wiedzieć, jak odpowiednio się do niego przygotować.

O czym trzeba pamiętać przed pierwszym w życiu skokiem ze spadochronem?

Pierwszy w życiu skok ze spadochronem powinien odbyć się w tandemie pod opieką wykwalifikowanego i doświadczonego instruktora, który zadba o nasze bezpieczeństwo. Przed wejściem na pokład samolotu, jeszcze na ziemi odbywa się niezbędne szkolenie mające na celu zapoznanie z zasadami bezpieczeństwa, a także obsługą spadochronu. Instruktor odpowie na wszystkie nurtujące pytania, a także dobierze w odpowiedni sposób uprząż. Warto pamiętać, aby na taki skok założyć wygodne i komfortowe ubranie, które jednocześnie zapewni ciepło i nie będzie krępowało ruchów. Należy zdjąć również całą biżuterię, aby nie stwarzała ona zagrożenia w powietrzu. Lepiej wybrać także długie spodnie oraz bluzę z długim rękawem, gdyż temperatura powietrza na górze jest zdecydowanie niższa niż na dole. W przypadku aktywności, takich jak skoki spadochronowe Wrocław cena uzależniona jest głównie od wybranej lokalizacji oraz wysokości, na jakiej zostanie on oddany.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Wyposażenie dla prawdziwego myśliwego
Wyposażenie dla prawdziwego myśliwego
Coraz częściej mężczyźni wybierają się na polowania. Dla wielu jest to świetna przygoda oraz chwila relaksu w gronie znajomych. Warto […]
Ostatnie wpisy