Skok ze spadochronem – przeżyj przygodę życia

Skok ze spadochronem – przeżyj przygodę życia
dorozgryzienia
Wypoczynek i hobby
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wiele osób marzy o tym, żeby zrobić w życiu coś naprawdę wyjątkowego, co pozwoli im przełamać swoje słabości i pozostanie z nimi w postaci miłego wspomnienia już na zawsze. Jedni w tym celu decydują się na przebiegnięcie maratonu, inni wyjeżdżają w podróż autostopem, a jeszcze inni skaczą ze spadochronem. W niniejszym artykule skupimy się na tym ostatnim i udzielimy kilku istotnych informacji, które mogą okazać się przydatne w trakcie jego realizacji.

Skok ze spadochronem w tandemie z instruktorem

Skok ze spadochronem to aktywność, na którą może zdecydować się praktycznie każdy, kto nie ma większych problemów zdrowotnych. I nie chodzi tu o samodzielne wyskakiwanie z samolotu, które wymaga zdobycia odpowiednich uprawnień. Mowa o tym w asyście instruktora, która nosi nazwę skoku w tandemie. Jeżeli chcielibyśmy skorzystać z takiej możliwości, konieczne jest znalezienie odpowiedniej szkoły spadochronowej, która posiada je w swojej ofercie jak np. https://www.skydive-wroclaw.com/. Kolejno umawiamy się na konkretny termin, dokonujemy płatności za usługę i czerpiemy radość z tego niezapomnianego przeżycia.

Czy skok ze spadochronem jest bezpieczny?

Skoki spadochronowe zaliczane są do sportów ekstremalnych. Te w tandemie są bezpieczne i dostępne dla każdego. Nie można mierzyć jednak mniej niż 120 cm oraz ważyć więcej niż 110 kg. Z samolotu wyskakujemy razem z instruktorem, do którego jesteśmy przypięci i sprawuje on nad nami całkowitą opiekę, dzięki czemu możemy w stu procentach oddawać się przyjemności z lotu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Akcesoria do basenu – co warto mieć?
Akcesoria do basenu – co warto mieć?
Decydując się na zakup basenu ogrodowego, powinniśmy mieć świadomość, że wymaga on również dokupienia odpowiednich akcesoriów. Uatrakcyjniają one bowiem zabawę, […]
Ostatnie wpisy