Refuler, czyli maszyna do wydobycia kruszyw i pogłębiania zbiorników wodnych

Refuler, czyli maszyna do wydobycia kruszyw i pogłębiania zbiorników wodnych
dorozgryzienia
Bez kategorii
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Refuler to wysokowydajna maszyna do wydobywania kruszyw i pogłębiania zbiorników wodnych. Wykorzystuje system sprzęgieł do łączenia łyżek, które mogą być podnoszone, opuszczane i obracane. Cały system napędowy jest zainstalowany w środku podstawy łyżki i składa się z czterech silników napędowych, które poruszają się na metalowych szynach.

Do czego służy ta maszyna?

Refuler to maszyna do wydobywania kruszyw i pogłębiania zbiorników wodnych. Główną cechą jest brak zespołów hydraulicznych i czynności manualnych, przy jednoczesnym zapewnieniu niezawodnej pracy nawet w niekorzystnych warunkach środowiskowych. Refuler to maszyna do wydobywania kruszyw i pogłębiania zbiorników wodnych. Sprzęt ma mocną konstrukcję, dużą głębokość pogłębiania, długą żywotność i niskie zużycie paliwa. Może być wykorzystywany do wydobywania żwiru, piasku, skał i innych materiałów z koryt rzek, a taka praca wymaga mniejszej siły roboczej niż tradycyjne metody. Podczas wydobywania kruszyw i pogłębiania zbiorników wodnych konieczne jest umieszczenie maszyny na lądzie. W tym przypadku zainstalowanie kraty jest prawie niemożliwe. Dlatego innowacja polega na tym, że łyżka żwirowa i krata są zainstalowane w jednym korpusie.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Na co zwrócić uwagę podczas kupna materaca do łóżka?
Na co zwrócić uwagę podczas kupna materaca do łóżka?
Wygodne i gustownie zaprojektowane mieszkanie, to niemała satysfakcja dla jego właścicieli. Wszystkie elementy można dopasować do poszczególnych wnętrz w taki […]
Ostatnie wpisy