Najnowsze trendy w urządzaniu pokojów młodzieżowych

Najnowsze trendy w urządzaniu pokojów młodzieżowych
dorozgryzienia
Dom
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Zaprojektowanie pokoju nastolatka nie jest prostą sprawą. Mieszkaniec pomieszczenia chce mieć coraz więcej do powiedzenia i typowo praktyczny punkt widzenia rodziców przestaje mieć rację bytu. Jak zatem zadowolić wymagającą, młodą kobietę, czy też dorastającego mężczyznę? Najlepiej zaprosić ich do współpracy, oni podpowiedzą, co jest na topie, a my zadbamy o funkcjonalność. Jest jednak jeden trend, który spodoba się każdemu, czyli łózko na antresoli. Dzięki temu rozwiązaniu w pokoju znajdzie się przestrzeń na praktyczne biurko i miejsce do koleżeńskich spotkań. W przypadku relaksu i podejmowania gości przez nastolatka świetnie sprawdzi się hit ostatnich lat, którym są poduszki do siedzenia. Zajmują niewiele miejsca, są wygodne i co najważniejsze dla młodego człowieka, designerskie. 

Modnie, wygodnie i praktycznie

Urządzając pokój naszego dziecka, nie możemy zapomnieć o jego funkcjonalności, mimo wszystko nie trzymajmy się sztywnych reguł. Pokój dla nastolatka musi być oryginalny i szalony. W sklepach znajdziemy wiele ciekawych, niedrogich mebli, jak np. takie fotele jak te dostępne na https://pufy.pl/64-fotele-mlodziezowe, które nadadzą wnętrzu odrobiny charakteru, a nastolatkowi na pewno przypadną do gustu. Jako bazę wybierzmy białe meble z frontami na wysoki połysk. Do tego kilka plakatów w stylu pop-art oprawionych w minimalistyczne ramy i pokój idealnie wpisujący się w obecne trendy gotowy. Warto pamiętać, że nowoczesna dziewczyna nie obędzie się bez lampek w tekstylnych kulach, okalających duże lustro. Przestrzeń młodzieńca dobrze wypełnić za to gadżetami związanymi z muzyką lub innymi zainteresowaniami. W przypadku dodatków możemy dać pole do popisu właścicielowi pokoju.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
O czym pamiętać podczas organizacji imprezy masowej?
O czym pamiętać podczas organizacji imprezy masowej?
Impreza masowa to wydarzenie o podwyższonym stopniu ryzyka, dlatego należy dołożyć wszelkich starań, by zadbać o bezpieczeństwo jej uczestników. W […]
Ostatnie wpisy