Jakie kolory płytek nadadzą Twojemu wnętrzu nowoczesny wygląd?

Jakie kolory płytek nadadzą Twojemu wnętrzu nowoczesny wygląd?
dorozgryzienia
Dom
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

W ciągu ostatnich kilku lat, paleta kolorów do projektowania wnętrz stała się bardziej nasycona i żywa, z kolorami farb, które są odważne i jasne. Ale co z płytkami?

Płytki to jeden z najbardziej uniwersalnych elementów w naszych domach – można je stosować w kuchniach, łazienkach i salonach. Opcje kolorów płytek rozszerzyły się o pastele, kolory metaliczne, a nawet odważniejsze odcienie. W związku z dostępnością wielu różnych opcji może być trudno zdecydować, która z nich najlepiej sprawdzi się w Twoim domu. Poznaj więc kilka możliwości.

Czarny

Czarny jest bardzo uniwersalnym kolorem, który może być stosowany w prawie każdym pomieszczeniu w domu. Dobrze wygląda w zestawieniu z bielą, szarością, a nawet czerwienią, ponieważ tworzy kontrast i pozwala wydobyć głębie innych kolorów. Możesz użyć czarnych płytek jako obramowania wokół okien lub jako podłogi w łazience czy kuchni. Ogranicza cię wyłącznie wyobraźnia – zajrzyj więc na stronę https://wnetrza.shop/tubadzin-plytki, sprawdź dostępne kolekcje płytek i nadaj swojemu wnętrzu wyjątkowy charakter!

Beż/popielaty

Beżowe lub brązowe płytki świetnie sprawdzą się do stworzenia ziemistego tonu w całym domu. Będą one wyglądać szczególnie dobrze, jeśli w Twoich pomieszczeniach znajdują się meble z naturalnego drewna, ponieważ będą ładnie się uzupełniać. Beżowe płytki świetnie pasują również do kremowych ścian i szafek. Jeśli więc szukasz czegoś prostego, może to być kolor odpowiedni dla Ciebie!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Narzędzia weterynaryjne – dlaczego ich wysoka jakość jest tak ważna?
Narzędzia weterynaryjne – dlaczego ich wysoka jakość jest tak ważna?
Weterynaria to dziedzina skupiająca się na zwierzętach i ich szeroko rozumianym zdrowiu. Wykształceni specjaliści zajmują się nią w odpowiednich ośrodkach, […]
Ostatnie wpisy