Jak ozdobić ściany w pubie?

Jak ozdobić ściany w pubie?
dorozgryzienia
Biznes i finanse
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Chyba każdy, kto choć raz był w pubie przyzna, że najważniejszy jest jego klimat. Nawet jeśli piwo okaże się dobre, a obsługa przyjazna, pozbawiony odpowiedniego charakteru pub, nie zyska popularności i stałych bywalców. Co w takim razie składa się na dobry nastrój miejsca? Przede wszystkim jego wystrój. Zastanawiając się nad jego aranżacją jako pierwszy musisz wziąć pod uwagę wygląd ścian. Jak je ozdobić, żeby zbudować wspaniały i przyciągający klimat?

Intensywny kolor

Pub to specyficzne miejsce, które rządzi się swoimi prawami. Jednym z nich jest kolorystyka. Planując wygląd ścian, warto dobrze zastanowić się nad ich kolorem przewodnim. W przeciwieństwie do innych miejsc gastronomicznych, w pubie doskonale sprawdzą się kolory ciemne i intensywne. Dobrą podpowiedzią może okazać się konkurencja. Najczęściej wybierane przez nią kolory zapełniające barowe ściany to ciemniejsze odcienie czerwieni, ciepłego brązu i butelkowej zieleni. Są też miejsca, gdzie można spotkać nawet czerń!

Czym zapełnić ściany?

Ta kwestia w dużym stopniu uzależniona jest od charakteru pubu. Jeśli planujesz zbudować w nim klimat rockowy, możesz pokusić się o zawieszenie na ścianach pubu stare lub popsute instrumenty muzyczne, albo części motocyklowe. Atmosfera rocka tworzy doskonałą przestrzeń na tego typu aranżacyjne szaleństwa. Doskonałą formą dekoracji jest też metalowa pocztówka, która jeszcze bardziej podkręci klimat. Możesz powiesić ją w naprawdę każdym miejscu! Jej estetyczny wygląd sprawdzi się zarówno w miejscu wyeksponowanym (takim jak przestrzeń barowa) jak i dyskretnym (np. kąt przy stoliku). Dopełnieniem mogą być również plakaty zespołów oprawione w czarne lub metalowe ramki.

Misja dekoracji ścian w pubie to czynność bardzo przyjemna i kreatywna. Planując ich wygląd, kieruj się przede wszystkim klimatem,jaki chcesz stworzyć, tak żeby całość była spójna i zachęcała gości do powrotu. Jeśli nie lubisz skomplikowanych pomysłów, z pomocą zawsze przyjdzie uniwersalna forma dekoracji, taka jak metalowa pocztówka czy plakaty w ramkach.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak otworzyć własny sklep internetowy? Krok po kroku
Jak otworzyć własny sklep internetowy? Krok po kroku
Otwarcie własnego sklepu internetowego to świetny sposób na uzyskanie pasywnego dochodu. Ale nie jest to łatwe i wymaga dużo czasu […]
Ostatnie wpisy