Co wziąć pod uwagę przy organizowaniu firmowej integracji?

Dobrze zintegrowana grupa to skarb każdego pracodawcy. Dzięki umiejętności porozumienia się i znajomości swoich mocnych i słabych stron, pracuje ona efektywniej i bez większych konfliktów. Jednak to do pracodawcy należy zadbanie o jej dobre zintegrowanie.

Gdzie szukać milionów pomysłów?

Każdy z nas przynajmniej raz w życiu próbował zorganizować jakąś imprezę – i na pewno wielu z nas zdaje sobie sprawę, że nie jest to takie łatwe jak się na pierwszy rzut oka wydaje. Dlatego przygotowanie spotkania integracyjnego dla swoich pracowników, których personalnie nie znamy zbyt dobrze, może być nie lada problemem.

Jednak są firmy, które specjalizują się w tego typu atrakcjach – prawie każda agencja eventowa ma w swojej ofercie dziesiątki pomysłów. Możemy więc zorganizować wieczór tematyczny, spływ kajakowy, grę terenową, piknik lub imprezę z muzyką – agencja zorganizuje każdy nasz pomysł lub zaproponuje własny, gotowy scenariusz, a nasi pracownicy poznają się lepiej i poczują docenieni.

Dobre miejsce i organizacja

Duże możliwości dają nam imprezy integracyjne w Bydgoszczy i okolicach – obecność lasów, jezior, ale również miast sprawia, że każdy pomysł jest możliwy do zrealizowania.  Warto też postawić na dobrą organizację całości i zaplanowanie aktywności, jeśli wybierzemy dłuższy wyjazd – ludzie zdecydowanie lepiej zintegrują się przy wspólnym działaniu, niż gdyby mieli spędzać swoje wolne popołudnia samotnie w czterech kątach.

Gdy zapewnimy naszym pracownikom dobrze przemyślaną i zorganizowaną
imprezę możemy być pewni, że zanim zaczniemy wspólną zabawę, oni sami będą już nawiązywać ze sobą relacje i zaczną się lepiej poznawać.

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

9 − 6 =