Aktywny wypoczynek nad Dunajcem – o czym warto pomyśleć?

Aktywny wypoczynek nad Dunajcem – o czym warto pomyśleć?
dorozgryzienia
Wypoczynek i hobby
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wybierając się na urlop w piękny i urokliwy zakątek Polski jakim jest Beskid Sądecki, trzeba skorzystać z szeregu atrakcji. Na pewno należy zwiedzić zamek w Niedzicy położony przy Jeziorze Czorsztyńskim czy też znajdujące się po słowackiej stronie miasteczko Czerwony Klasztor gdzie jest położony zabytkowy klasztor o tej samej nazwie. Warto również odwiedzić Termy Chochołowskie w Chochołowie, aby zażyć kąpieli w gorących źródłach. Dla amatorów aktywnego wypoczynku i mocniejszych wrażeń dostępny jest spływ kajakiem Dunajcem.

Co jest najważniejsze podczas spływu?

Wiadomą sprawą jest to, że podczas takiej wyprawy bezpieczeństwo uczestników to pierwszoplanowa sprawa. Są firmy, które specjalizują się w przygotowywaniu tego typu atrakcji organizując spływy jedno lub kilkudniowe, połączone na przykład z imprezą integracyjną dla firm. Wszystko jest organizowane w taki sposób, aby dostosować skalę trudności pokonywanej trasy do indywidualnych umiejętności kajakarzy. Każdy uczestnik otrzymuje oczywiście kask ochronny i kamizelkę asekuracyjną. Dlatego podczas korzystania ze spływu kajakowego w celu zapewnienia maksymalnej ochrony warto skorzystać z usług działających tam firm. Z pewnością przyda się wypożyczalnia kajaków Dunajec jest natomiast piękną rzeką z której rozpościerają się fantastyczne widoki, a więc trzeba zrobić wszystko, aby wyprawa była bezpieczna.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
W jakich kolorach urządzić sypialnię?
W jakich kolorach urządzić sypialnię?
Urządzanie najważniejszego miejsca w domu, czyli sypialni jest niezwykle pochłaniające. Wymaga naszego skupienia, ale również serca, by później spędzany tam […]
Ostatnie wpisy