Zastosowanie serum do twarzy

Zastosowanie serum do twarzy
dorozgryzienia
Forma i zdrowie
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Stres, przemęczenie, palenie papierosów, przebywanie w klimatyzowanych pomieszczeniach czy choroba to tylko niektóre przyspieszacze starzenia się naszej skóry. Już dwudziestoparolatki narzekają na pogłębiające się zmarszczki w okolicy oczu i kącikach ust. Cera staje się przesuszona, szarawa lub wygląda na zmęczoną. Ratunkiem może być zastosowanie serum do twarzy.

W ciągu ostatnich lat sera do twarzy zyskały ogromną popularność, co wynika z ich autentycznej skuteczności. Na rynku dostępna jest bogata gama preparatów – drogeria ekoteka ma w ofercie ponad 30 rodzajów, które odpowiadają na wymagania każdego typu cery. Działają niemal natychmiast po nałożeniu, a po kilku tygodniach regularnego stosowania, przynoszą widoczne rezultaty.  

Esencja piękna

Zacznijmy od wyjaśnienia podstawowych różnic między serum a kremem do codziennej pielęgnacji. Krem zaspokaja podstawowe potrzeby naszej skóry. Na dzień nakładamy – w zależności od typu skóry – krem ujędrniający czy nawilżający. Warstwa kremu pełni funkcję ochronną. Dzięki zawartym w nim antyoksydantom i filtrom UV zabezpiecza skórę przed promieniami słońca, mroźnym powietrzem lub zanieczyszczeniami. Na noc stosujemy kremy, które pomagają skórze odbudować się w czasie snu. Muszą więc zawierać składniki odżywcze. 

Natomiast serum działa trochę jak fala uderzeniowa. Oczywiście, nie robiąc krzywdy naszej skórze. Jest esencją piękna w pielęgnacji nawet cer wrażliwych, alergicznych i problematycznych. Zawiera więcej niż krem dobroczynnych substancji, które dodatkowo są silnie skoncentrowane. Dzięki temu serum intensywniej wzmacnia, chroni i pielęgnuje naszą skórę. Sera i esencje z naturalnych drogerii zawierają składniki naturalne, organiczne i ekologiczne, np. https://ekoteka.pl/category/sera-do-twarzy Ich wartością dodaną jest wykorzystanie właściwości aromaterapii. Mają wszechstronne działanie: przeciwstarzeniowe, rewitalizujące czy rozjaśniające. Sera do twarzy, w zależności od rodzaju, mogą być stosowane podczas codziennej pielęgnacji bądź w nagłych przypadkach; pod krem, jako dodatek do niego lub jako samodzielne maski pozostawiane do wchłonięcia.

 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Kozaki damskie – zgrabne, stylowe i nie tylko na zimę
Kozaki damskie – zgrabne, stylowe i nie tylko na zimę
Kozaki damskie jeszcze do niedawna kojarzyły się Polkom z obuwiem typowo zimowym, jednak trendy, które wylansowały gwiazdy mieszkające w nieco […]
Ostatnie wpisy