Zastosowanie serum do twarzy

Zastosowanie serum do twarzy
dorozgryzienia
Forma i zdrowie
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Stres, przemęczenie, palenie papierosów, przebywanie w klimatyzowanych pomieszczeniach czy choroba to tylko niektóre przyspieszacze starzenia się naszej skóry. Już dwudziestoparolatki narzekają na pogłębiające się zmarszczki w okolicy oczu i kącikach ust. Cera staje się przesuszona, szarawa lub wygląda na zmęczoną. Ratunkiem może być zastosowanie serum do twarzy.

W ciągu ostatnich lat sera do twarzy zyskały ogromną popularność, co wynika z ich autentycznej skuteczności. Na rynku dostępna jest bogata gama preparatów – drogeria ekoteka ma w ofercie ponad 30 rodzajów, które odpowiadają na wymagania każdego typu cery. Działają niemal natychmiast po nałożeniu, a po kilku tygodniach regularnego stosowania, przynoszą widoczne rezultaty.  

Esencja piękna

Zacznijmy od wyjaśnienia podstawowych różnic między serum a kremem do codziennej pielęgnacji. Krem zaspokaja podstawowe potrzeby naszej skóry. Na dzień nakładamy – w zależności od typu skóry – krem ujędrniający czy nawilżający. Warstwa kremu pełni funkcję ochronną. Dzięki zawartym w nim antyoksydantom i filtrom UV zabezpiecza skórę przed promieniami słońca, mroźnym powietrzem lub zanieczyszczeniami. Na noc stosujemy kremy, które pomagają skórze odbudować się w czasie snu. Muszą więc zawierać składniki odżywcze. 

Natomiast serum działa trochę jak fala uderzeniowa. Oczywiście, nie robiąc krzywdy naszej skórze. Jest esencją piękna w pielęgnacji nawet cer wrażliwych, alergicznych i problematycznych. Zawiera więcej niż krem dobroczynnych substancji, które dodatkowo są silnie skoncentrowane. Dzięki temu serum intensywniej wzmacnia, chroni i pielęgnuje naszą skórę. Sera i esencje z naturalnych drogerii zawierają składniki naturalne, organiczne i ekologiczne, np. https://ekoteka.pl/category/sera-do-twarzy Ich wartością dodaną jest wykorzystanie właściwości aromaterapii. Mają wszechstronne działanie: przeciwstarzeniowe, rewitalizujące czy rozjaśniające. Sera do twarzy, w zależności od rodzaju, mogą być stosowane podczas codziennej pielęgnacji bądź w nagłych przypadkach; pod krem, jako dodatek do niego lub jako samodzielne maski pozostawiane do wchłonięcia.

 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak się prawidłowo przygotować do polowania?
Jak się prawidłowo przygotować do polowania?
Jak zapewne wiesz, myślistwo nie jest sportem dla każdego. Jest to niebezpieczne zajęcie, które wymaga wielu umiejętności, wiedzy i doświadczenia, […]
Ostatnie wpisy