Zastosowanie imitacji drewna

Zastosowanie imitacji drewna
dorozgryzienia
Budowlanka
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Imitacja drewna często występuje w formie elastycznej okładziny przypominającej wyglądem deskę. Wykorzystuje się ją do zdobienia zarówno ścian wewnętrznych jak i zewnętrznych budynku. 

Montaż

Materiału tego nie należy nakładać na mokre i zabrudzone podłoże. Montaż powinien odbywać się w temperaturze pokojowej. Najniższa dopuszczalna to +10 °C. W trakcie wykonywania prac należy unikać dużego nasłonecznienia tkaniny, ponieważ może spowodować ono zbyt szybkie odparowanie kleju, a co za tym idzie odwarstwienie się materiału od ściany. Należy także pamiętać o niekorzystnych warunkach pogodowych, które mogą doprowadzić do zwilgotnienia okładziny. Aby tego uniknąć, trzeba skutecznie zabezpieczyć ją przed penetracją wody.

Gdzie stosować?

Jeżeli chodzi o imitację drewna elewacja z tego materiału nie będzie narażona na odpadanie i łuszczenie się farby, ataku korników, próchnienia, czy konieczności cyklicznej konserwacji. Dodatkowo okładzina z tym designem, w prosty i szybki sposób dodają budynkowi rustykalnego charakteru. Podobnie z wnętrzem, któremu imitacja drewna doda ciepła i przytulności.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak się przygotować do pierwszego polowania?
Jak się przygotować do pierwszego polowania?
Kompletowanie odzieży Wielu doświadczonych myśliwych doskonale pamięta swoje pierwsze polowanie. Żeby uzyskać pozytywne wspomnienia i uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek podczas pierwszej […]
Ostatnie wpisy