Zalety stosowania świec zapachowych w aranżacji wnętrz

Zalety stosowania świec zapachowych w aranżacji wnętrz
dorozgryzienia
Dom
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Najgorętszym wnętrzarskim trendem są ostatnio świece. Słusznie, ponieważ polepszają samopoczucie uwalniając wspaniałe zapachy a także cieszą oczy swoim designem. Przebywanie w pięknie pachnącej przestrzeni wpływa pozytywnie na nastrój, dlatego warto zaopatrzyć w nie swój dom. Nasi goście z pewnością również będą oczarowani wizytą, która będzie cieszyła wszystkie zmysły.

Wielka zmiana małym kosztem

Aby odświeżyć wygląd swojego wnętrza nie potrzeba ogromnych nakładów finansowych. Takie małe detale jak świeczniki, lampiony czy kominki zapachowe mogą diametralnie odmienić charakter wnętrza. Bolsius ma w ofercie zarówno eleganckie świece dekoracyjne w szkle, dzięki którym poczujemy się jak w pałacu, jak i asortyment w stylu rustykalnym. Zyskujemy, dzięki temu możliwość dostosowania swojej przestrzeni do okazji i w ten sposób zimą możemy postawić na zapachy wraz z kolorystyką świąteczną a latem wybrać kwiatowe nuty zapachowe ukryte w stonowanych barwach wosku, które wywołają uczucie świeżości.

Chwila dla siebie

Kolejną zaletą posiadania świec jest to, że zapewniają nam one chwilę na uspokojenie myśli. Po ciężkim dniu sam moment odpalania lampionu pozwala się wyciszyć i uspokoić oddech. Zanim ulubione zapachy wedrą się do naszych nozdrzy skupiamy się na rozpaleniu płomienia czym odrywamy się od złych myśli i zatapiamy się w krótkiej medytacji. Woń jaką wybierzemy również nie jest dla nas obojętna, bo możemy wybrać zapachy, które mają na nas wpływ leczniczy jak lawenda na spokojny sen albo na przykład pobudzić naszą koncentracje za pomocą rozmarynu. Nie ma problemu z dostosowaniem się do naszych potrzeb.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Kosmetyki i akcesoria przydatne mężczyznom
Kosmetyki i akcesoria przydatne mężczyznom
Męskie kosmetyki i akcesoria do pielęgnacji ciała zajmują z reguły znacznie mniej miejsca w łazience, niż produkty dla kobiet. Taki […]
Ostatnie wpisy