Zajęcia dodatkowe dla pracowników – o czym powinien pomyśleć pracodawca?

Zajęcia dodatkowe dla pracowników – o czym powinien pomyśleć pracodawca?
dorozgryzienia
Biznes i finanse
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

W dzisiejszych czasach pracownik oczekuje od zatrudniającej go firmy czegoś więcej niż regularnie wpływającej na konto pensji. Poza owocowymi czwartkami, które urosły już do rangi wyśmiewanego, korporacyjnego klasyku, właściciele przedsiębiorstw powinni zastanowić się nad bonusami dla swojej załogi. Przyjęło się już, że w pakiecie z umową na etat zatrudniona osoba dostaje np. możliwość korzystania z prywatnej opieki zdrowotnej, jednak lepiej zapobiegać niż leczyć. Dlatego doskonałym pomysłem, szczególnie dla zespołu biurowego, są zajęcia sportowe. 

Sposób na zdrowie psychiczne, fizyczne oraz dodatkową integrację

Nie od dzisiaj wiadomo, że gdy zaniedbamy aktywność fizyczną, podupada nie tylko nasze ciało, ale także umysł. Chcąc zadbać o naszych pracowników, warto skorzystać z oferty, którą znajdziemy na witrynie internetowej http://agnieszkaurbaniak.com.pl/oferta/szkolenia-fitness-dla-firm/. Zajęcia fitness organizowane w grupach dla konkretnych zespołów poza zaletami zdrowotnymi niosą także walory integracyjne. Ludzie spotykający się na innym gruncie niż biuro, zaczynają się lepiej poznawać, a to z kolei owocuje wzajemną sympatią, poprawą stosunków oraz lepszym dograniem w czasie wykonywania obowiązków służbowych. Ponadto zaoferowanie pracownikom zajęć ruchowych niweluje zagrożenia, jakie niesie ze sobą siedzący tryb życia. Dzięki temu ludzie tworzący naszą firmę będą zdrowsi, bardziej wypoczęci i zrelaksowani, a w efekcie my będziemy mieć sprawnie działający, wydajny zespół, który pozwoli nam na osiąganie kolejnych, zawodowych szczytów.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Czy fartuch laboratoryjny może być elegancki?
Czy fartuch laboratoryjny może być elegancki?
Daje się zauważyć, że choć sama medycyna na przestrzeni lat bardzo się zmieniła, to jednak pewne jej elementy pozostają bez […]
Ostatnie wpisy