Wanna, czy prysznic?

Wanna, czy prysznic?
dorozgryzienia
Dom
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Urządzając łazienkę wiele osób stoi przed dylematem pomiędzy montażem wanny, a prysznica. Oba rozwiązania mają swoje wady i zalety. Wybierając prysznic należy mieć na uwadze, że jest on bardzo kompaktowy i doskonale sprawdzi się w pomieszczeniu o małym metrażu. Ponadto zużycie wody będzie zdecydowanie niższe, w porównaniu do wanny. W przypadku wyboru prysznica konieczne będzie zainstalowanie półki do kabiny prysznicowej, na której znajdą się gąbki, szampony i inne przybory niezbędne do kąpieli. Montaż wanny pomimo większych kosztów eksploatacji pozwala na długie, relaksacyjne kąpiele. Ponadto w czasie zażywania kąpieli można wykonywać zabiegi pielęgnacyjne skóry np. nałożyć maseczkę, czy dodać do wody olejki lub sole morskie. Osoby niezdecydowane mają możliwość zakupu wanny z parawanem, który umożliwia wzięcie szybkiego prysznica, a także skorzystanie z dłuższej kąpieli w wannie. Kompromis ten charakteryzuje się niestety dużym rozmiarem, podobnym do wanny, co w przypadku bardzo małych łazienek wymusza montaż kabiny prysznicowej.

Artykuły niezbędne w łazience

Niezależnie od wyboru pomiędzy wanną, a prysznicem w łazience przydadzą się akcesoria takie jak: mydelniczki, uchwyty, stojaki czy półki łazienkowe. Godnym polecenia dostawcą takich produktów jest: https://www.sanco-polska.pl/ , oferując szeroki asortyment w niskich, atrakcyjnych cenach. Kupując akcesoria łazienkowe warto zwrócić uwagę na materiały z jakich są wykonane, tylko te najwyższej klasy zagwarantują wysoką wytrzymałość i trwałość w warunkach wysokiej wilgotności.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Co wziąć pod uwagę przy organizowaniu firmowej integracji?
Co wziąć pod uwagę przy organizowaniu firmowej integracji?
Dobrze zintegrowana grupa to skarb każdego pracodawcy. Dzięki umiejętności porozumienia się i znajomości swoich mocnych i słabych stron, pracuje ona […]
Ostatnie wpisy