W jaki sposób zabezpieczyć towar w transporcie?

W jaki sposób zabezpieczyć towar w transporcie?
dorozgryzienia
Biznes i finanse
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

W czasach, gdy handel internetowy, a co za tym idzie sprzedaż wysyłkowa, święcą swoje triumfy, musimy nieustannie podnosić standard zabezpieczeń przesyłanych paczek. Niestety pakunek przechodzący przez wiele rąk narażony jest na działanie nieuczciwych pracowników. Taki proceder bywa dosyć częsty, ponieważ ciężko jest wykryć w tego typu sytuacjach sprawcę. Aby uniknąć próby otworzenia koperty, kartonu, czy też foliowego zawiniątka, powinniśmy jak najlepiej zapakować towar. Przydadzą się tu grube, wytrzymałe materiały. Musimy pamiętać także o solidnych taśmach. Taki element niestety łatwo zastąpić, dlatego przydadzą się również inne, solidniejsze i trudniejsze do podrobienia zabezpieczenia.

Taśma z logo firmy czy profesjonalne plomby

Jeśli nasza firma sprzedaje drogi sprzęt elektroniczny lub towary luksusowe, zwykła taśma klejąca może nie wystarczyć, by odstraszyć łasych na nasze rzeczy złodziei. W takim przypadku warto zajrzeć pod ten adres internetowy https://www.andpol.poznan.pl/. To przedsiębiorstwo sprzedające plomby do przesyłek różnego rodzaju. Znajdziemy tu modele na butelki, worki, kontenery, ale również plomby gwarancyjne, czy bezpieczne koperty utrudniające rozerwanie ich powierzchni. W przypadku częstych wysyłek najlepszym rozwiązaniem będzie taśma plombująca, którą możemy nakleić na stretch. Dzięki takiej niewielkiej naklejce nasz towar przestanie być łatwym łupem. To sprawi, że nieuczciwy pracownik sortowni odpuści sobie kartonik z tego typu elementem, a czas poświęcić na szukanie czegoś prostszego do rozbrojenia. 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Ile kosztują stojaki na flagi?
Ile kosztują stojaki na flagi?
Stojaki to najlepszy możliwy sposób na właściwą prezentację zarówno flag reklamowych, jak i tych, które są wykorzystywane w urzędach państwowych, […]
Ostatnie wpisy