Te firany sprawdzą się w kuchni

Te firany sprawdzą się w kuchni
dorozgryzienia
Dom
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Jednym z najważniejszych elementów w kuchni jest okno. Przy projektowaniu domów zaleca się aby okna kuchenne były duże, aby móc zapewnić odpowiednie oświetlenie, które jest istotne dla dobrego samopoczucia jak i przygotowania posiłków. Firanka kuchenna może być bardzo ładną ozdobą – odpowiednio dobrana upiększy to ważne pomieszczenie w każdym domu. Można wybrać delikatne fasony w jednym kolorze lub bawiąc się kolorystyką wybrać modele z fikuśnymi haftami np. owoców.

Jak wybrać odpowiednią firankę?

Podstawowym zagadnieniem przy odpowiedzi na to pytanie jest jej funkcja. Jeśli ma być jedynie ozdobą można się skupić na firankach zazdrostkach do kuchni. Są to delikatne zasłonki montowane na niewielkiej części okna. Montuje się je na specjalnych rurkach, które są zwykle przyklejane do ramy okiennej. Wybór na rynku jest ogromny, a łatwość ich montażu sprawia, że są bardzo popularne. Jeśli firanki powinny stanowić dodatkowo funkcję osłony należy wybrać bardziej zabudowane zestawy – np. firanka z roletą.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Prawidłowy montaż grotów zewnętrznych
Prawidłowy montaż grotów zewnętrznych
Decydując się na ogrodzenia, balustrady i kraty warto pomyśleć o eleganckim i estetycznym wykończeniu konstrukcji. Do takich działań służą tzw. […]
Ostatnie wpisy