Szukamy mebli do nowego mieszkania

Szukamy mebli do nowego mieszkania
dorozgryzienia
Dom
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Nowoczesne wnętrza charakteryzuje przede wszystkim prostota w każdym calu oraz minimalizm. Nadmiar nie jest tutaj pożądany. W kolorach przeważają stonowane barwy, szczególnie wszystkie odcienie bieli oraz szarości. Od czasu do czasu przełamywane mocniejszymi akcentami w postaci oryginalnych, wyrazistych dodatków. Elegancka, oszczędna forma przebija we wszystkich elementach tego stylu poprzez szklane dodatki posiadające inspirujący połysk, aż do jasnych kolorów. Niezwykle istotne w przypadku urządzania wnętrz są meble, które nie tylko powinny pasować od tego stylu, ale też spełniać swoją podstawową funkcję i zapewniać wygodę. Wiele takich modeli znajduje się w tym miejscu: https://mebleropez.pl/.

Stawiamy na kolor i klasykę

Jeśli mamy do dyspozycji małe mieszkanie, a chcemy zaszaleć z kolorami, to najlepiej przenieść ten pomysł na meble. Zbyt ciemne kolory ścian w małych pokojach, tylko przytłoczą pomieszczenie i spowodują, że będzie się ono wydawać jeszcze mniejsze. Co innego wykorzystanie tego w meblach, czego przykładem są meble chesterfield dostępne np. w odcieniu ciemnego granatu. W ten sposób ożywimy wnętrze i nadamy mu zdecydowany akcent na tle jasnych pejzaży. Warto jednak przestrzegać zasady, że tego typu wyposażenie zyskuje swoją wartość aranżacyjną wyłącznie na tle kontrastowych ścian.

Oprócz designerskiego stylu liczy się przede wszystkim wygoda. Kiedy lubimy spędzać czas w salonie przed telewizorem, przyda się miękka sofa ze skóry lub przytulnego, tapicerskiego obicia. To samo dotyczy obicia fotela, puf czy innych siedzisk.

 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jaką baterię łazienkową wybrać do nowoczesnego wnętrza?
Jaką baterię łazienkową wybrać do nowoczesnego wnętrza?
Nowoczesna łazienka to nie tylko zachwycający wygląd i niebanalna aranżacja wnętrza, ale przede wszystkim funkcjonalność i komfort korzystania z niej. […]
Ostatnie wpisy