Rowerowy weekend na Kaszubach – co zwiedzić?

Rowerowy weekend na Kaszubach – co zwiedzić?
dorozgryzienia
Wypoczynek i hobby
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Wielkimi krokami zbliżają się wakacje. Aktualna sytuacja w kraju i na świecie sprzyja planowaniu urlopów raczej w Polsce, niż za granicami kraju. Świetnym pomysłem będzie weekendowy wypad na rower, chociażby na Kaszuby, czy też spacer po górskich ścieżkach. Zwiedzanie połączone z tego rodzaju aktywnością fizyczną będzie z pewnością niezapomnianym doznaniem. Co warto zobaczyć?

Rowerem przez Kaszuby

Jeśli chodzi o Kaszuby trasy rowerowe tam występujące są wyjątkowo piękne, znane przez fanów jazdy na rowerze na terenie całej Polski. Umożliwiają zobaczenie wielu pięknych miejsc, a ta najpopularniejsza, o długości niemal 50 km, prowadzi przez Kaszubski Park Krajobrazowy. Sam Park otoczony jest przez kolejnych 10 bocznych tras, o łącznej długości 120 km. Ich wybór umożliwi zobaczenie znanej grupy Jezior Potęgowskich czy Lasów Mirowskich. Z pewnością warto się zdecydować na samotny weekend lub wycieczkę z rodziną i spędzić czas na łonie natury. Wysiłek fizyczny spowoduje dodatkowo wyrzut endorfin, które w połączeniu z pięknymi widokami z pewnością pozytywnie wpłyną na regenerację i odpoczynek.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Miesiarka – w jakich miejscach może okazać się niezastąpionym urządzeniem?
Miesiarka – w jakich miejscach może okazać się niezastąpionym urządzeniem?
Standardowy mikser stanowi podstawowe wyposażenie każdej domowej kuchni. Dzięki niemu można upiec pyszne ciasto i chrupiący bochenek chleba. Używanie go […]
Ostatnie wpisy