Rowerowy weekend na Kaszubach – co zwiedzić?

Rowerowy weekend na Kaszubach – co zwiedzić?
dorozgryzienia
Wypoczynek i hobby
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Wielkimi krokami zbliżają się wakacje. Aktualna sytuacja w kraju i na świecie sprzyja planowaniu urlopów raczej w Polsce, niż za granicami kraju. Świetnym pomysłem będzie weekendowy wypad na rower, chociażby na Kaszuby, czy też spacer po górskich ścieżkach. Zwiedzanie połączone z tego rodzaju aktywnością fizyczną będzie z pewnością niezapomnianym doznaniem. Co warto zobaczyć?

Rowerem przez Kaszuby

Jeśli chodzi o Kaszuby trasy rowerowe tam występujące są wyjątkowo piękne, znane przez fanów jazdy na rowerze na terenie całej Polski. Umożliwiają zobaczenie wielu pięknych miejsc, a ta najpopularniejsza, o długości niemal 50 km, prowadzi przez Kaszubski Park Krajobrazowy. Sam Park otoczony jest przez kolejnych 10 bocznych tras, o łącznej długości 120 km. Ich wybór umożliwi zobaczenie znanej grupy Jezior Potęgowskich czy Lasów Mirowskich. Z pewnością warto się zdecydować na samotny weekend lub wycieczkę z rodziną i spędzić czas na łonie natury. Wysiłek fizyczny spowoduje dodatkowo wyrzut endorfin, które w połączeniu z pięknymi widokami z pewnością pozytywnie wpłyną na regenerację i odpoczynek.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Na jakie aspekty zwrócić uwagę, rezerwując pokoje na nasz letni urlop?
Na jakie aspekty zwrócić uwagę, rezerwując pokoje na nasz letni urlop?
Większość Polaków spędza swój urlop, odpoczywając poza domem. Wiele osób wyjeżdża nad jezioro, na wieś do gospodarstw agroturystycznych, na wycieczki […]
Ostatnie wpisy