Profesjonalny manicure – jakie lakiery najlepiej stosować?

Idealny manicure to taki, który nie tylko jest perfekcyjnie wykonany, ale też trwały. Trwałość powłoki i jej odporność na uszkodzenia jest kluczowym kryterium dla klientek, które decydują się na profesjonalne usługi, gdyż w przeciwnym razie korzystanie z nich nie byłoby opłacalne. Po jakie lakiery sięgać, by zagwarantować swoim klientkom zadowolenie?

Najlepsze – hybrydowe

Obecnie na rynku nie brakuje lakierów do paznokci o podwyższonej trwałości. Obiecują one trwałą powłokę utrzymującą się w nienaruszonym stanie przez kilka dni. Jednak dla wielu kobiet nawet to jest za mało, szczególnie gdy chodzi o panie ceniące sobie perfekcyjny wygląd, a także niemające wiele czasu na częste zabiegi pielęgnacyjne. Idealnym wyjściem jest wówczas stylizacja hybrydowa, która cieszy się coraz większą popularnością i stopniowo wypiera klasyczny manicure. Na stronie https://sklep.ileopard.pl/produkty/maniciure/lakiery-hybrydowe/lakiery-hybrydowe-victoria-vynn,2,10364 znaleźć można służące do niej lakiery, które uznawane są za jedne z najlepszych na rynku. Są one utwardzane lampą UV i utrzymują się na płytkach do kilku tygodni, nie tracąc nic ze swych walorów wizualnych.

Uzyskanie takich właściwości powłoki jest możliwe dzięki zastosowaniu kompletnej gamy preparatów Victoria Vynn top i baza stanowią uzupełnienie dla lakierów. Osiągnięta z ich użyciem warstwa lakieru jest błyszcząca, odporna na ścieranie i uderzenia oraz długi czas zachowuje głęboki kolor. Jest to idealny wybór dla osób, które chcą mieć pewność znakomitego efektu.

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwa + dziewiętnaście =