Popularne rolety dzień noc – co to takiego?

Popularne rolety dzień noc – co to takiego?
dorozgryzienia
Dom
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Rolety dzień noc w kasecie są stworzone dla ludzi ceniących sobie praktyczność, świetny wygląd, i materiały najwyższej jakości. Na rynku pojawia się coraz więcej firm, które proponują w swoim asortymencie rolety typu dzień noc. Coraz częściej stają się nieodłączną częścią aranżacji wnętrza. Idealnie nadają się do pomieszczeń i jako rolety do altan.

Co to takiego?

Rolety dzień noc to nic innego jak idealne połączenie klasycznej rolety w kasecie z żaluzjami. Wykorzystuje w pełni cechy obu produktów. Dzięki funkcji dzień możemy regulować dopływ światła do pomieszczenia, nie tylko za pomocą podciągania, bądź opuszczania rolety ale również dzięki odpowiedniego ustawienia materiału. Pozwala to na rozświetlenie pomieszczenia przy całkowicie opuszczonej rolecie. Co jest bardzo praktycznym rozwiązaniem, jeżeli mieszkamy na parterze, bądź tuż za naszymi oknami jest dom sąsiada. Podobnie jest z funkcją nocną. Wystarczy zmienić ustawienie materiału, w którym nieprzepuszczalne światła pasy nachodzą na półprzezroczyste fragmenty.

Dodatkowym atutem rolety dzień noc jest design. Producenci starają się w jak najlepszy sposób łączyć ze sobą materiały. Ma to bardzo duży wpływ na ostateczny wygląd naszej osłony okiennej. Odpowiednie połączenie faktur dwóch różnych materiałów wysokiej jakości już znalazło wielu fanów. Roleta dzień noc szczególnie lubiana jest w środowisku blokowisk, gdzie założenie jej pozwoli na osłonięcie się od ciągłego wzroku sąsiadów. Jest to bardzo pomocne zwłaszcza, gdy mieszkamy na najniższych piętrach. Z całą pewnością jest to produkt który będzie modny przez wiele kolejnych lat.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak zaopatrzyć się w solidny system alarmowy, w domu i zakładzie pracy?
Jak zaopatrzyć się w solidny system alarmowy, w domu i zakładzie pracy?
Systemy alarmowe są jednymi z najskuteczniejszych sposobów na zniechęcenie potencjalnych włamywaczy. Mając taki system w swojej posiadłości lub firmie możemy […]
Ostatnie wpisy