Pamiątki religijne i akcesoria, którymi warto obdarować osobę głęboką wierzącą

Pamiątki religijne i akcesoria, którymi warto obdarować osobę głęboką wierzącą
dorozgryzienia
Styl życia
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Mając w swoim otoczeniu osobę religijną, warto dobrze przemyśleć kwestię upominku, który będzie dla niej odpowiedni. Najlepiej, żeby w jakiś sposób nawiązywał on do jej wiary, przez co z pewnością sprawi sporo radości. Jakiego rodzaju akcesoria będą dobrym pomysłem?

Drewniane obrazki i ikony z grawerem

Głęboko wierzące osoby lubią otaczać się przedmiotami przypominającymi im o sferze duchowej, a także skłaniającymi do poświęcania jeszcze większego czasu modlitwie. Wybierając więc prezent dla takiej osoby, należy mieć to na uwadze oraz pamiętać przy tym, że upominek powinien być też atrakcyjny wizualnie. Świetnym wyborem, bez względu na okazję, będą tu drewniane obrazki lub ikony z wizerunkami świętych. Żeby odpowiednio uczcić najbardziej uroczyste okazje, można zdecydować się na okolicznościowy grawer, który można umieścić na takim obrazku. Może być to np. dedykacja oraz dołączona do tego krótka modlitwa. Sprawdzą się one np. podczas jubileuszu urodzin czy rocznicy ślubu.

Różaniec i kalendarz – praktyczne i atrakcyjne

Praktyczne prezenty, które można podarować osobie religijnej przy jakiejkolwiek okazji (a nawet bez powodu), to z kolei kalendarz z ewangelią na każdy dzień i różaniec. Kalendarz skłoni do większej refleksji i pozwoli na codzienne analizowanie Słowa Bożego, zaś różaniec pomoże w codziennej modlitwie. Takie akcesoria i pamiątki najlepiej kupować w specjalistycznych sklepach oferujących dewocjonalia, jak np. https://quovadis.sklep.pl. Można mieć wówczas pewność najlepszej jakości produktów, a także ich odpowiednio dużego wyboru. Osoba obdarowana z pewnością będzie szczerze poruszona i wdzięczna.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Reklama firmy niewielkim kosztem – jak to zrobić?
Reklama firmy niewielkim kosztem – jak to zrobić?
Reklama w świecie rzeczywistym i wirtualnym Ogromna konkurencja sprawia, że początkującej firmie nie jest łatwo wyróżnić się na rynku. Jeżeli […]
Ostatnie wpisy