Odzież a tusza – jakie ubrania wybrać będąc bardzo szczupłym?

Odzież a tusza – jakie ubrania wybrać będąc bardzo szczupłym?
dorozgryzienia
Styl życia
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Kiedy jesteś bardzo chudy, może być trudno znaleźć ubrania, które pasują prawidłowo. Możesz mieć problem ze znalezieniem spodni, które pasują wokół talii i bioder, oraz koszul, które nie zwisają z ciebie. To dlatego, że ubrania są zaprojektowane dla osób o przeciętnych wymiarach ciała, więc kiedy je przymierzasz, po prostu wyglądają źle.

Jeśli jesteś bardzo chudy, oto kilka wskazówek, jak się dobrze ubrać:

  • Znajdź ubrania, które pasują do ramion i klatki piersiowej. Koszula lub marynarka, która jest dobrze dopasowana w tych miejscach, zrekompensuje nadmiar materiału w innych miejscach na ciele. Jeśli jeszcze nie wiesz, jaki styl lubisz, to zapisz się na konsultacje na stronie: https://nataliapenar.com/zakupy-ze-stylistka-warszawa-znajdz-swoj-styl/.
  • Szukaj ubrań z rozciągliwym materiałem. Rozciągliwy materiał pomaga zapewnić komfort i elastyczność tym, którzy są bardzo szczupli, ponieważ nie ogranicza ruchów. Pamiętaj, że ubrania powinny być dobrze dopasowane, gdy je przymierzasz. Jeśli koszula lub marynarka jest za duża, nie będzie wyglądać dobrze.
  • Wybierz ciemne kolory, które ukryją wszelkie dodatkowe tkaniny wiszące nad częściami ciała (szorty/spodnie/ sukienki). Może to również pomóc zakamuflować wszelkie wybrzuszenia lub nierówności (ramiączka stanika).
  • Wybieraj ubrania, które są dobrze dopasowane. Unikaj workowatych lub luźnych rzeczy, które sprawią, że będziesz wyglądać na jeszcze mniejszego niż jesteś w rzeczywistości. Zamiast tego wybierz dopasowane ubrania, które podkreślają twoje atuty w pochlebny sposób.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jakie ułatwienia dla niewidomych można umieścić w przestrzeni publicznej?
Jakie ułatwienia dla niewidomych można umieścić w przestrzeni publicznej?
Udogodnienia dla niewidomych  Osoby niewidome i słabowidzące napotykają w codziennym życiu wiele przeszkód.  Poruszają się z białą laską, która badają […]
Ostatnie wpisy