Niedrogie i przydatne ozdoby weselne

Niedrogie i przydatne ozdoby weselne
dorozgryzienia
Styl życia
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wesele to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu niemal każdego człowieka. Niestety pochłania ono mnóstwo kosztów, dlatego warto na etapie organizacji zdecydować się na konkretne rozwiązania, które pozwolą nieco zaoszczędzić. Dobrym pomysłem jest choćby rezygnacja z drogich dekoracji na rzecz stosunkowo prostych i tanich, ale nie mniej efektownych ozdób. Doskonałym przykładem są specjalne zawieszki papierowe na butelki z zabawnymi sentencjami – można je znaleźć na https://amelia-wedding.pl/dodatki-slubne/weselne-zawieszki-na-butelki/.

Czasami wystarczy uruchomić wyobraźnię

Najprostszym sposobem na udekorowanie sali weselnej jest wyłożenie sufitu drapowanymi tkaninami w kolorze białym lub bardziej wyrazistym (w zależności od indywidualnych upodobań państwa młodych). Stanowią one ciekawy akcent wzbogacający wystrój i skutecznie przyciągają uwagę gości. Znakomicie sprawdzą się też żywe kwiaty zwisające z sufitu w specjalnych uchwytach. Dodają one przestrzeni przytulności i sielskości, a przy okazji kosztują niewiele lub kompletnie nic (jeśli np. zerwiemy je prywatnym w ogrodzie). Na uwagę zasługują ponadto latarnie wykonane z papieru i porozstawiane w wybranych punktach pomieszczenia. Po nastaniu zmroku i przyciemnieniu sztucznego oświetlenia niezwykle klimatycznie będą rozjaśniały przestrzeń służącą do zabawy.

Inne elementy, które warto nabyć to:

– tablica kredowa z podstawowymi informacjami dla gości (ustawiona przy wejściu)

– numery stolików stworzone z grubego kartonu

– butelki i słoiki szklane ozdobione ciekawymi aplikacjami

– balony owinięte kolorową nitką albo włóczką

– papierowe pompony na drucikach

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Ogrzewanie elektryczne – plusy i minusy
Ogrzewanie elektryczne – plusy i minusy
Wiele osób ogrzewa swoje mieszkanie w sposób standardowy, ale coraz więcej przychodzi na ogrzewanie elektryczne. Mimo iż montaż i używanie […]
Ostatnie wpisy