Niedrogie i przydatne ozdoby weselne

Niedrogie i przydatne ozdoby weselne
dorozgryzienia
Styl życia
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wesele to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu niemal każdego człowieka. Niestety pochłania ono mnóstwo kosztów, dlatego warto na etapie organizacji zdecydować się na konkretne rozwiązania, które pozwolą nieco zaoszczędzić. Dobrym pomysłem jest choćby rezygnacja z drogich dekoracji na rzecz stosunkowo prostych i tanich, ale nie mniej efektownych ozdób. Doskonałym przykładem są specjalne zawieszki papierowe na butelki z zabawnymi sentencjami – można je znaleźć na https://amelia-wedding.pl/dodatki-slubne/weselne-zawieszki-na-butelki/.

Czasami wystarczy uruchomić wyobraźnię

Najprostszym sposobem na udekorowanie sali weselnej jest wyłożenie sufitu drapowanymi tkaninami w kolorze białym lub bardziej wyrazistym (w zależności od indywidualnych upodobań państwa młodych). Stanowią one ciekawy akcent wzbogacający wystrój i skutecznie przyciągają uwagę gości. Znakomicie sprawdzą się też żywe kwiaty zwisające z sufitu w specjalnych uchwytach. Dodają one przestrzeni przytulności i sielskości, a przy okazji kosztują niewiele lub kompletnie nic (jeśli np. zerwiemy je prywatnym w ogrodzie). Na uwagę zasługują ponadto latarnie wykonane z papieru i porozstawiane w wybranych punktach pomieszczenia. Po nastaniu zmroku i przyciemnieniu sztucznego oświetlenia niezwykle klimatycznie będą rozjaśniały przestrzeń służącą do zabawy.

Inne elementy, które warto nabyć to:

– tablica kredowa z podstawowymi informacjami dla gości (ustawiona przy wejściu)

– numery stolików stworzone z grubego kartonu

– butelki i słoiki szklane ozdobione ciekawymi aplikacjami

– balony owinięte kolorową nitką albo włóczką

– papierowe pompony na drucikach

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jakich kosiarek używa się współcześnie?
Jakich kosiarek używa się współcześnie?
Żaden ogród, łąka czy dowolny teren zielony nie może się obejść bez kosiarki. Urządzenie to jest bowiem podstawową maszyną służącą […]
Ostatnie wpisy