Na jakie okazje warto wręczać alkohol?

Na jakie okazje warto wręczać alkohol?
dorozgryzienia
Styl życia
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Alkohol wydaje się być idealnym prezentem. Można go kupić praktycznie w we wszystkich sklepach. Wybór jest ogromny, więc dla każdego można znaleźć odpowiedni trunek. Są jednak takie sytuacje i okazje gdy alkohol nie jest mile widzianym prezentem. Kiedy można podarować alkohol? Spróbujemy Wam podpowiedzieć.

Komu wręczyć?

W naszym kraju przyjęło się, że to mężczyźni dostają alkohol. A naszym zdaniem alkohol można równie dobrze dać kobiecie. Jeżeli Wasza przyjaciółka bardzo lubi pić wino to na pewno z takiego prezentu się szczerze ucieszy. Alkohol będzie dobrym prezentem na urodziny czy imieniny. Trzeba mieć jednak pewność, że osoba, którą chcemy obdarować na pewno lubi ten konkretny trunek. Alkohol można też dać gdy idziemy do znajomych na parapetówkę czy na imprezę z okazji andrzejek, mikołajek czy Sylwestra.
Komu alkoholu nie dawać.

Pamiętajcie. Jeżeli zdecydujecie się kupić alkohol to zawsze kupujcie w dobrych sklepach, gdzie obsługa pomoże dobrać odpowiedni produkt.Wino czy whisky w sklepie internetowym można dostać w bardzo atrakcyjnych cenach. Nie kupujcie alkoholu kobietom w ciąży ani nieletnim. Osoby poniżej 18. roku życia nie powinny również trunków dawać w prezencie.

Alkohol będzie też złym pomysłem na prezent dla abstynenta. Osobom z przeszłością alkoholową piwo czy wino może sprawić przykrość. Dodatkowo na prezent nie kupujemy wódki. Lepiej podarować wino, whisky czy rum. Piwo możecie podarować, ale będzie to bardziej odbierane jako wkład do imprezy niż prezent.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak zaplanować szybką i wygodną podróż do Holandii?
Jak zaplanować szybką i wygodną podróż do Holandii?
Holandia to piękny kraj, który ma wiele do zaoferowania. Zarówno turystom, jak i swoim mieszkańcom. Atrakcyjny rynek pracy, malownicze krajobrazy […]
Ostatnie wpisy