Na jakie cechy zwracać uwagę przy wyborze biustonoszy dla siebie?

Na jakie cechy zwracać uwagę przy wyborze biustonoszy dla siebie?
dorozgryzienia
Styl życia
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Biustonosz – choć ukryty pod ubraniem – stanowi bardzo ważny element garderoby. To między innymi od jego jakości zależy kondycja i wygląd biustu. Sprawia to, że zakup stanika powinien być przemyślany i uwzględniać kilka ważnych kwestii, takich jak odpowiednie ramiączka, miseczki czy obwód. Idealne dopasowanie biustonosza pozwala czuć się komfortowo i w pełni zadbać o biust.

Wygoda, dobra jakość materiału i odpowiednie pomiary

Bardzo ważne jest to, aby stanik był wykonany z wysokiej jakości materiału, oddychającego i delikatnego dla skóry. Po jego założeniu i wyregulowaniu musisz czuć, że jest dobrze dopasowany. Jeśli szukasz wygodnej opcji na co dzień, doskonale sprawdzą się biustonosze miękkie, które mają lekką konstrukcję i świetnie dopasowują się do ciała. Ponadto nie mają usztywnień, a miseczka stworzona jest zazwyczaj z dzianiny lub gustownej koronki. Nie zapomnij również o zmierzeniu obwodu pod biustem i w biuście oraz obliczeniu wielkości miseczki. Podczas mierzenia stanika zwróć uwagę, czy w miseczkach nie powstają puste przestrzenie czy zagniecenia, a także czy biust z nich nie wypływa. Pamiętaj, że dobry stanik powinien być idealne dopasowany, ale nie może powodować ucisku. Nie warto też ściśle trzymać się swojego rozmiaru. Jeśli dany egzemplarz doskonale na Tobie leży, warto go wybrać, nawet jeśli rozmiarem różni się od pozostałych Twoich biustonoszy.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Przy jakich pracach użycie przekładni ślimakowej okaże się najlepszym rozwiązaniem?
Przy jakich pracach użycie przekładni ślimakowej okaże się najlepszym rozwiązaniem?
Przekładnie ślimakowe znajdują szerokie zastosowanie. Wykorzystywane są między innymi do napędu, co oznacza, że przenoszą moc z wału czynnego na […]
Ostatnie wpisy