Na co zwrócić uwagę wybierając zabawki wodne?

Na co zwrócić uwagę wybierając zabawki wodne?
dorozgryzienia
Styl życia
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Nie wszystkie maluszki pałają miłością do kąpieli. By przekonać małe dziecko do dbania o higienę, musimy trochę się wysilić. Możemy postawić na kolorowe, organiczne kosmetyki, które barwią wodę, musujące kule do kąpieli, szampony o zapachu gumy balonowej, jednak w wannie nigdy nie powinno zabraknąć atrakcyjnych zabawek. Czym się kierować przy ich wyborze? O tym możemy przeczytać poniżej.

Ładne i bezpieczne dla zdrowia

Zabawki do wody muszą spełniać te same normy bezpieczeństwa, co klocki, lalki i misie, z tą różnicą, że powinny błyskawicznie wysychać. Z tego względu w dziale akcesoriów kąpielowych znajdziemy przede wszystkim gumowe figurki, piankowe układanki oraz plastik. Wybierajmy takie modele, które nie mają dziurek i elementów trudnych do wyczyszczenia. Pozostająca tam woda może sprawić, że pojawi się szkodliwa dla zdrowia pleśń, a maluszek wkładający zabawki do buzi będzie narażony na jej zjedzenie. Na tej stronie internetowej https://kidesteo.pl/Do-kapieli-c460 jest mnóstwo propozycji, które znajdą uznanie w oczach dziecka i będą spełniały wygórowane wymagania rodziców. Szeroki zakres cen sprawi, że każdy znajdzie tu drobiazg w granicach swojego budżetu, dzięki któremu maluszek nie będzie mógł się doczekać kolejnej kąpieli. 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Nowoczesna energooszczędność – krótko o lampach solarnych
Nowoczesna energooszczędność – krótko o lampach solarnych
Lampy solarne to konstrukcje, które z roku na rok zyskują na popularności. Wynika ona przede wszystkim ze sposobu ich działania […]
Ostatnie wpisy