Ile kosztuje wymiana baterii w laptopie

Ile kosztuje wymiana baterii w laptopie
dorozgryzienia
Technologia
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Zdarza się, że bateria w laptopie, który kupiliśmy kilka lat temu staje się coraz mniej wydajna. Utrudnia to pracę, szczególnie kiedy potrzebujemy przenośnego sprzętu. Musimy nosić ze sobą zasilacz, co może przeszkadzać w normalnym użytkowaniu laptopa. Kiedy bateria nie spełnia naszych wymagań i coraz częściej trzeba ją ładować, możemy zastanowić się nad jej wymianą. Najważniejszym pytaniem jest, ile będzie kosztować wymiana baterii w laptopie. W tym krótkim tekście spróbujemy odpowiedzieć na to pytanie.

Ile to kosztuje?

Baterie do laptopów oraz ich wymiana znacznie różnią się ceną. Średnia cena wymiany baterii w laptopie to koszt około 180 zł. Koszt ten zależy od jakości produktu, okresu gwarancyjnego oraz od czasu naprawy. Najtańszą baterią jest akumulator do laptopa firmy Toshiba. Do laptopa marki Lenovo ceny baterii wahają się od 61 zł do nawet 309 zł. Innym przykładem jest bateria do laptopa marki Apple. Cena takiej baterii waha się od 121 zł do 354 zł.

Dlaczego cena różni się o tak wiele? Przede wszystkim na cenę ma wpływ producent, okres gwarancyjny (im dłuższa gwarancja tym wyższa cena), pojemność, napięcie, wymiary i waga.

Cena baterii wraz z usługą wymiany nie jest niska, ale kupno nowego sprzętu byłoby bardziej kosztowne. Najlepszym sklepem do kupna baterii do laptopa jest zdecydowanie sklep internetowy – https://przenosne.pl/pol_m_Baterie_Baterie-do-laptopow_Lenovo-272.html. Oferuje produkty najwyższej jakości, w niskich cenach w porównaniu do innych sklepów z tego typu asortymentem.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Rodzaje złącz kablowych – różnice
Rodzaje złącz kablowych – różnice
Złącza kablowe w instalacjach elektrycznych są punktem łączącym sieć elektroenergetyczną, należącą do dostawcy energii, z instalacją odbiorczą budynku. Poza rozdziałem […]
Ostatnie wpisy