Ile kosztują stojaki na flagi?

Ile kosztują stojaki na flagi?
dorozgryzienia
Biznes i finanse
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Stojaki to najlepszy możliwy sposób na właściwą prezentację zarówno flag reklamowych, jak i tych, które są wykorzystywane w urzędach państwowych, salach konferencyjnych czy przy kościołach. Takie konstrukcje odznaczają się stabilnością, a to ze względu na podstawę wykonaną ze specjalnego odlewu betonowego umieszczonego zazwyczaj pod pokrywą stalową, mosiężną albo drewnianą. Stojaki na flagi są ponadto dostępne w wielu rozmiarach, co ułatwia ich dobór w zależności od przeznaczenia. Z dalszej części artykułu dowiemy się, ile trzeba za nie zapłacić.

Prosty sposób na wyeksponowanie logo marki lub dowolnego symbolu

Flagi są instalowane przede wszystkim przy różnych punktach handlowych i usługowych (np. stacjach benzynowych, hipermarketach, galeriach), przedsiębiorstwach, a także stoiskach zlokalizowanych na targach czy konferencjach. Charakterystyczne są także flagi polski lub Unii Europejskiej, umieszczane w pobliżu urzędów państwowych i na domach prywatnych. Poza tym tego rodzaju konstrukcje mogą być z powodzeniem stosowane we wnętrzach budynków, np. gabinetach czy biurach. Niezależnie od miejsca występowania, swoją stabilność zawdzięczają zawsze specjalnym stojakom, które w większości odznaczają się wysokim poziomem wykonania, stylowym wzornictwem i sporą funkcjonalnością. Do ich produkcji wykorzystuje się głównie stal i aluminium, a nieco rzadziej mosiądz oraz drewno. Stojaki wyposażone są zawsze w ramiona pozwalające na zamocowanie flagi i oferowane w wielu wariantach kolorystycznych. Dodatkowo sprzedaje się je w komplecie z masztami i prostym w obsłudze systemem mocowania. Jeśli chodzi i ceny, to produkty o najmniejszej średnicy podstawy kupimy już od 100 zł (przeważnie są przeznaczone do zastosowań wewnętrznych), natomiast za te o średnicy przekraczającej 50 cm zapłacimy nawet do 1000 zł. Oczywiście wiele zależy od materiału wykonania i liczby ramion (1-5).

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Zastosowanie ekogroszku w gospodarstwie
Zastosowanie ekogroszku w gospodarstwie
Ekogroszek to obecnie jedno z najbardziej rozpowszechnionych i chętnie używanych paliw stałych. Jego wykorzystanie jest bardzo szerokie i dlatego sprawdza […]
Ostatnie wpisy