Fototapety ze zwierzętami – ile kosztują?

Fototapety ze zwierzętami – ile kosztują?
dorozgryzienia
Dom
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Renesans fototapet

Po okresie stagnacji fototapety ponownie stały się modne. Jeszcze kilkanaście lat temu w wielu polskich domach spotkać można było tapetę z reprodukcją, która przyozdabiała najczęściej salony oraz sypialnie. Ściany pokryte były wielkoformatowymi fotografiami, które przedstawiały przede wszystkim krajobrazy, wodospady, czy plaże. Obecnie bogactwo wyboru znacznie wzrosło. Nowoczesne drukarki umożliwiły utrwalenie na papierze dowolnego motywu. Mnogość obrazów odświeżyła rynek i otworzyła możliwość wykorzystania wydruków fotograficznych między innymi w pokojach dziecięcych. Od tej chwili łatwiejsze stało się spełnienie marzeń dziecka o wnętrzu z ulubionym zwierzątkiem, postacią z bajki lub kreskówki. Fototapety konie, pieski, Atomówki, Barbie? Nie ma problemu. Każde życzenie synka, czy córki jest do zrealizowania.

Koszty spełnianych marzeń

O wyborze fototapety do wykończenia wnętrza, również decyduje ich stosunkowo korzystna cena, która uważana jet przez ekspertów, jako jedna z tańszych opcji na rynku. Wartość wielkoformatowych fotografii przykładowo spoglądając na stronę: https://ecowall24.pl/fototapety-87-komiksy.html, waha się zazwyczaj w przedziale od dwudziestu do kilkuset złotych za 1m2. Skąd taka spora rozbieżność cen?

O rzędzie wielkości kosztów fototapety decyduje: wykorzystany materiał (np. lateks, PCV, papier), trwałość (na działanie promieni UV i wilgoci), trendy oraz zastosowane motywy (np. sepia, 3D). Przy podejmowaniu decyzji o zakupie warto, więc kierując się wymienionymi czynnikami doczytać specyfikację producenta, tak aby otrzymać produkt, który spełni swoje zadania, a także ozdobi wnętrza.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Czym są meble systemowe i jakie są ich zalety?
Czym są meble systemowe i jakie są ich zalety?
Choć asortyment branży wyposażenia wnętrz jest dziś niezwykle różnorodny i szeroki, wbrew pozorom nie zawsze sprawia to, że podjęcie decyzji […]
Ostatnie wpisy