Dresy – czy mogą być eleganckie?

Dresy – czy mogą być eleganckie?
dorozgryzienia
Styl życia
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jeszcze kilka lat temu odzież sportowa kojarzyła się głównie z ubraniami służącymi przede wszystkim do noszenia przez osoby wykonujące ćwiczenia fizyczne. Jest to oczywiście popularne przeznaczenie dresów, warto jednak pamiętać, że od kilku sezonów coraz częściej dostrzec je można również poza siłownią. Sportowe elementy garderoby obecnie wykorzystywane są jako podstawy wielu codziennych stylizacji. Dziś dresy mogą więc być nie tylko funkcjonalne i ładnie zaprojektowane, lecz służyć mogą jako elegancki strój na wyjście ze znajomymi lub rodzinne spotkanie.

Nie tylko na trening

Uroczyste okazje wymagają specjalnej oprawy, nie dziwi więc fakt, że by podkreślić doniosłość wydarzenia, wiele osób sięga po szykowne, eleganckie ubrania, takie jak garnitury, marynarki lub sukienki. Na nieco bardziej niezobowiązujące spotkania często sięga się jednak po stylowe, a zarazem swobodne komplety. Doskonałym zestawem będą na przykład prezentowane na stronie https://www.meringa.pl/ dresy utrzymane w czarno-złotych barwach. Warto przy tym zauważyć, że tego typu stylizacje często proponowane są również przez wielu światowej sławy projektantów. W ostatnim czasie dużą popularnością cieszyły się również ciemne sportowe bluzy ze złotymi zdobieniami lub roślinnymi motywami. Zestawione z jeansami i eleganckimi botkami doskonale nadawać będą się zarówno na wyjście do kawiarni, jak i do muzeum.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
O czym pamiętać podczas organizacji imprezy masowej?
O czym pamiętać podczas organizacji imprezy masowej?
Impreza masowa to wydarzenie o podwyższonym stopniu ryzyka, dlatego należy dołożyć wszelkich starań, by zadbać o bezpieczeństwo jej uczestników. W […]
Ostatnie wpisy