Detale nadające wnętrzom elegancji

Detale nadające wnętrzom elegancji
dorozgryzienia
Dom
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Nowatorskie koncepcje aranżacji wnętrz coraz częściej opierają się na łączeniu tradycji z nowoczesnością. Tylko w ten sposób jesteśmy w stanie stworzyć stylizację niepowtarzalną, daleką od utartych ścieżek, która emanować będzie jedynym w swoim rodzaju pięknem. Odwiedzajmy więc targi staroci i próbujmy łączyć elementy retro z modernistycznym wyposażeniem. Poszukujmy oryginalnych detali, które ozdobią wnętrze w sposób elegancki i zdumiewający.

Sztuka kreowania niebanalnych aranżacji

Stylowe, eleganckie wnętrze to takie, w którym istotny jest każdy szczegół. Takie dopracowanie wymaga poświęcenia czasu na poszukiwania dekoracji niestandardowych, które jednocześnie bliskie będą sercom mieszkańców. Niekiedy nie zdajemy sobie nawet sprawy z tego, jak bardzo odmienić każde wnętrze potrafią oryginalne obrazy zdobione pięknymi ramami. To od ich doboru najlepiej zacząć wszelkie metamorfozy.

Pomyślmy o tym, który detal stanowić będzie akcent przyciągający uwagę. Czy będzie to zdobienie sufitu sztukaterią, czy może też zamocowanie stylowej lampy? Bardzo popularne jest dziś kryształowe, wyjątkowo wytworne oświetlenie sufitowe. Tego rodzaju dekoracje przybierają dziś niezwykłe, designerskie formy. Myśląc na przykład o unikalnym żyrandolu myśliwskim, wcale nie musimy urządzać pomieszczenia w stylu rustykalnym. Liczy się ciekawy koncept i odchodzenie od standardów. Komody i regały koniecznie udekorujmy choć w części ozdobami znalezionymi na targach antyków. Mogą to być złocone lub posrebrzane świeczniki, porcelanowe figurki, czy też drewniane szkatułki.  

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Co sprawdzać w markowych pojazdach?
Co sprawdzać w markowych pojazdach?
Kupowanie markowego i drogiego auta nigdy nie jest łatwe. W końcu trzeba wydać mnóstwo pieniędzy, a nikt nie lubi tego […]
Ostatnie wpisy