Czy kroplówki na kaca działają?

Czy kroplówki na kaca działają?
dorozgryzienia
Forma i zdrowie
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Kac, czyli skutek uboczny spożycia zbyt dużej ilości alkoholu, to bez wątpienia jeden z najbardziej dokuczliwych i nieprzyjemnych problemów. Będąc „na kacu” jesteśmy wycieńczeni, rozkojarzeni, nie potrafimy zebrać myśli i często, jak to się mówi, nie wiemy, co ze sobą zrobić.Istnieje szereg tradycyjnych sposobów na kaca, by wymienić tutaj tylko chyba najbardziej popularny spośród nich, czyli wodę po kiszonych ogórkach. Również w aptekach dostępne są liczne preparaty, które pomagają złagodzić(lecz nie usunąć) kłopotliwe objawy związane z kacem. Problem ze wszystkimi tymi sposobami jest taki, że mają one dość ograniczone zastosowanie. Jeżeli więc na przykład w sobotę zdarzyło się nam „ostro” zabalować i boimy się, że potężny kac będzie nam przeszkadzał w poniedziałek, podczas przykładowo jakiegoś ważnego spotkania lub innej tego rodzaju okazji, najlepszym rozwiązaniem okaże się kroplówka na kaca.

 

Na czym polega kroplówka na kaca?

Kroplówka na kaca ma podstawowy mechanizm, który jest bardzo podobny, jak w przypadku innych sposobów. Chodzi więc przede wszystkim o nawodnienie organizmu, wprowadzenie do niego witamin, elektrolitów oraz mikroelementów, które pozwolą odnowić zasoby sił witalnych organizmu oraz przywrócić go do dobrej kondycji Podstawowa, albo wręcz fundamentalna różnica pomiędzy owymi „zwykłymi” sposobami na kaca a kroplówką to oczywiście sposób wprowadzenia substancji odżywczych do organizmu oraz związane z tym efekty. Wprowadzenie mikroelementów, witamin czy elektrolitów do organizmu bezpośrednio do krwiobiegu jest nieporównanie bardziej skuteczne, niż spożycie ich drogą pokarmową: dzięki kroplówce substancje odżywcze zostają wprowadzone w całości, bezpośrednio do krwiobiegu, co daje niemal natychmiastowy efekt odnowy sił witalnych, poprawy kondycji organizmu oraz lepszego samopoczucia.

Artykuł napisany we współpracy z Kliniką Feel Good – oferującą różnego rodzaju kroplówki dożylne, glutation dożylnie oraz terapie ozonowe.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Zalety korzystania z grilla ogrodowego w okresie lata
Zalety korzystania z grilla ogrodowego w okresie lata
Grillowanie już od dobrych kilku lat jest ulubioną letnią rozrywką Polaków, mawia się nawet, że jest to nowa narodowa tradycja. […]
Ostatnie wpisy