Czy domy z drewna są drogie?

Czy domy z drewna są drogie?
dorozgryzienia
Budowlanka
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Domy z drewna cieszą się coraz większą popularnością nie tylko w miejscowościach górskich, ale także innych regionach naszego kraju. Ich budowa jest szybka, a to sprawia, że ludzie, którzy muszą przeprowadzić się jak najszybciej do nowego domu, wybierają drewno jako materiał do budowy swojego wymarzonego domu. Czy takie rozwiązania są droższe od budynków murowanych?

Domy z drewna są tańsze od klasycznych budynków z betonu

Szybkość budowy nie jest jedyną zaletą drewnianych domów. Dla inwestorów najważniejsze jest to, że są one tanie. Porównując klasyczny dom murowany z pustaka do budynku drewnianego, można zaoszczędzić nawet 30%. Galopująca inflacja w branży budowlanej sprawiła, że koszt stali i betonu poszedł mocno do góry. Oczywiście drewno również drożeje, ale nieco wolniej od pozostałych materiałów. Warto więc wybierać domy z drewna, bo są nie tylko tanie i ładne, ale także w pełni ekologiczne. Naturalne surowce użyte w trakcie ich wznoszenia to zdrowie dla nas i naszych dzieci. Jeśli interesują nas domy z drewna producent prefabrykatów zapewni dostawę materiału pod wskazany adres. Budowa będzie prosta i bardzo szybka. Niższa cena to jedynie mały dodatek, który sprawi, że decydując się na taką inwestycję, nie będziemy musieli sięgać po duży kredyt.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak ubrać dziecko na plażę?
Jak ubrać dziecko na plażę?
W okresie letnim  jednym z najbardziej popularnych sposobów spędzania wolnego czasu jest opalanie się na plaży. Jeśli wybieramy się w […]
Ostatnie wpisy