W jaki sposób zachęcić partnera do eksperymentowania w łóżku?

W jaki sposób zachęcić partnera do eksperymentowania w łóżku?
dorozgryzienia
Styl życia
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wraz z upływem lat i stażem związku wiele par narzeka na nudę. Życie seksualne nie jest już tak namiętne i ekscytujące jak kiedyś, dlatego wielu partnerów poszukuje rozwiązań, aby zmienić tę monotonię. Jednym z pomysłów jest eksperymentowanie zarówno z pozycjami, jak i wprowadzeniem nowych gadżetów erotycznych, zabaw czy przebieranek. Możliwości na podkręcenie atmosfery w sypialni jest naprawdę wiele, podobnie jak ofert z gadżetami i akcesoriami erotycznymi. Bogatą ich ofertę znajdziesz za pośrednictwem witryny https://www.amorestore.pl/. Jak jednak przekonać partnera do eksperymentów?

Zacznijmy od rozmowy

Wszystko zaczyna się od otwartości i rozmowy. Warto zatem porozmawiać ze sobą o wzajemnych oczekiwaniach, potrzebach, ale również granicach. Rozmowa może okazać się bardzo budująca i rozwijająca dla obojga partnerów. To również świetna okazja, aby podzielić się ze sobą fantazjami o życiu erotycznym, a później omówieniu prób ich realizacji. Można również zaprezentować pewne zachowania lub pomysły, oglądając np. wspólnie film lub obrazy. Wreszcie warto przejść do czynów, pamiętając, że na wszystkie zachowania partnerzy muszą wyrazić zgodę i w każdym momencie mają prawo zrezygnować.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak nauczyć dziecko jazdy na rowerze?
Jak nauczyć dziecko jazdy na rowerze?
Jazda na rowerze może sprawić każdemu mnóstwo przyjemności. W przypadku dziecka warunkiem jest pomyślne przejście etapu nauki. Rodzice stosują różne […]
Ostatnie wpisy