Podarunki, które można wręczyć z okazji awansu

Podarunki, które można wręczyć z okazji awansu
dorozgryzienia
Styl życia
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

W życiu zawodowym każdego człowieka przychodzi taki moment, że otrzymuje on upragniony awans. Jest to swoiste ukoronowanie jego starań oraz wysiłków, a także dowód na uznanie ze strony przełożonych. Będąc współpracownikiem lub bliskim takiej osoby, warto podarować jej wówczas ciekawy prezent, który okaże się wspaniałą pamiątką sukcesu. Dobrym i uniwersalnym wyborem jest z pewnością eleganckie pióro wieczne o niebanalnym designie i dużej wytrzymałości.

Możliwych opcji nie brakuje

Podarunek z okazji awansu zawodowego powinien być przede wszystkim wystarczająco oryginalny, a jednocześnie praktyczny. Najczęściej rolę tę pełni wspomniane już pióro wieczne, ewentualnie ekskluzywny długopis renomowanej marki. Dla zwiększenia prestiżu wymienionych przedmiotów można pokusić się o wykonanie na nich spersonalizowanego grawerunku. Kolejnym wartościowych prezentem jest drogie whisky lub inny alkohol z wysokiej półki. Oto pozostałe propozycje: wybrany element galanterii skórzanej (np. portfel, etui na okulary), nowoczesny kompas, wieszak na krawaty, spersonalizowana zapalniczka, solidna piersiówka czy pozłacane spinki do mankietów.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak przewieźć niewymiarowe meble do nowego lokum?
Jak przewieźć niewymiarowe meble do nowego lokum?
Podczas przeprowadzki pakowanie i transport mebli to najbardziej czasochłonne zajęcie, które wymaga pracy i często powoduje niepotrzebny stres i nerwy. […]
Ostatnie wpisy