Organizacja przyjęcia weselnego – na co zwrócić uwagę wybierając salę?

Organizacja przyjęcia weselnego – na co zwrócić uwagę wybierając salę?
dorozgryzienia
Styl życia
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Większość przygotowań do ślubów zaczyna się od wyboru sali weselnej. Jest to o tyle ważne, że ciężko jest znaleźć lokal dostępny w naszym wymarzonym terminie. Niektóre pary swoje poszukiwania zaczynają nawet na dwa lata przed planowaną datą imprezy. To daje im szansę na wstrzelenie się w wymarzony miesiąc. Pamiętajmy, że sale będą najbardziej oblegane od kwietnia do października. Poza sezonem ślubnym o wiele łatwiej zarezerwować odpowiednią restaurację.

Najważniejsze cechy sali weselnej

Planując tradycyjne, polskie przyjęcie weselne, musimy pamiętać, że goście będą chcieli tańczyć. Powinniśmy zatem dostosować salę do ilości zaproszonych osób zarówno pod kątem miejsc siedzących, jak i wielkości parkietu. Zbyt ciasne pomieszczenie sprawi, że weselnicy będą stłoczeni, a to nie sprzyja zabawie. Poza tym dobrze, by sala była dosyć neutralna. Musi ona stanowić bazę dla naszego pomysłu na dekoracje, więc kolor ścian, czy obicia krzeseł nie mogą konkurować z barwą kwiatów, obrusów lub innych dodatków. Pod tym adresem internetowym http://dworekkurowski.pl/dla-rodziny/imprezy-okolicznosciowe/ znajdziemy salę weselną dla miłośników stylowych wnętrz. Taka propozycja będzie idealna podczas wesela w klimacie królewskiego przyjęcia.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak wykonywać ćwiczenia logopedyczne z dzieckiem?
Jak wykonywać ćwiczenia logopedyczne z dzieckiem?
Zajęcia logopedyczne z dziećmi wymagającymi odpowiedniej terapii przynoszą oczekiwane rezultaty skuteczne, jeśli logopeda posiada ciekawe i dostosowane do wieku i […]
Ostatnie wpisy